Wpis z mikrobloga

jak to jest #rozowepaski i #niebieskiepaski że kobiety w prawie 50% nie zwracają uwagi na wygląd a na powodzenie wśród nich może liczyć facet >7/10 (czekam na gównoburze że jest inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), mężczyźni za to mają dosyć wysoką tolerancje na wygląd kobiety, czyli wyniki z dupy czy kobiety kłamią? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_znUPo15JcHlvktLcZyxnYxTGy2rVmm6l.jpg
  • 16
@Ultra_Knur_9000: Może dlatego że o wiele trudniej być facetem 7+/10.Kobieta wystarczy zeby była młoda.szczupła i w miarę zrobiona i już podoba się 80% facetów.Facet musi mieć drogi ciuch,klatę zrobioną na siłce(min.1,5 roku #!$%@?),wzrost(jak nie urosłeś masz problem),musisz mieć jakiś styl,jak facet jest już takim rzadkim okazem że ma to wszystko co przyciąga....... może...
Chociaż co ja tam wiem jestem stulejem xD
@Ultra_Knur_9000: Z wyników tej mini ankiety wyciągnąłeś błędne wnioski - tylko 13% mężczyzn twierdzi, że wygląd nie jest ważny i aż 43% kobiet!
Poza tym może chodzi o to, że wygląd faceta się nie liczy, o ile nie jest grubą świnią. A obrośnięcie w tłuszcz ma więcej wspólnego z charakterem (obżarstwo, lenistwo, zaniedbanie), niż z wyglądem.
@Ultra_Knur_9000: Kobiety nie zwracają aż tak dużej uwagi na wygląd, ponieważ nie #!$%@?ą się oczami. Mężczyzna musi być zadbany i mieć dobrze poukładane w głowie - to na dobrą sprawę wystarczy przy odpowiedniej dzierlatce. Aby uwieść kobietę trzeba jej zapewnić bezpieczeństwo (ogarniecie życiowe + zrównoważenie psychiczne) i rozrywkę (kreatywność + poczucie humoru). Oto cała tajemnica. Reszta to tylko szczegóły.
@sirangel: no bo sobie za duzo wyobrażacie i w to wierzycie, dlatego wyniki ankiety są z dupy i nie mówię tu o zakochaniu sie tylko o zwracaniu uwage, pociąg seksualny, wy chcecie żeby nie zwracac na to uwagi ale takie są fakty ze zwracacie, taka jest natura człowieka
@AspolecznaWSieci: Szybko wyciągasz wnioski. Nie każdy grubas jest nim dlatego, ze jest "obżarty, leniwy, zaniedbany". Niektórzy maja tak ze względu na choroby, które trudno zdiagnozować (np. problemy z tarczyca - kobiet to tez dotyczy, nawet częściej niż mężczyzn).
@sirangel: @AspolecznaWSieci:

Kobiety nie zwracają aż tak dużej uwagi na wygląd, ponieważ nie #!$%@?ą się oczami.


Wy w to naprawdę wierzycie... To jest gówno prawda i spójrzcie do cholery wreszcie prawdzie w oczy. TAK #!$%@? NIE JEST. Przez całe moje 24 letnie życie jak ktoś się sam mną interesował, to nie z powodu charakteru, tylko z powodu tego, że się fizycznie podobałem. Charakter dopisywał jako miły bonusik, bo jestem dosyć
@Khaine: Skąd pomysł, że bycie miłym ("nigdy nikt nie narzekał"), czy umiejętność dogadania się z każdym to jest właśnie ten charakter, jaki miałby przyciągać dziewczyny? Może brakuje Ci przysłowiowych "jaj", może jesteś nudny, albo cholera wie co... nie znam Cię, więc nie mogę tego ocenić. Ale to, że Tobie się wydaje, że masz super charakter, wcale nie znaczy, że taki jest w oczach dziewczyn.
@AspolecznaWSieci: Spójrz na siebie lepiej po czym ludzi oceniasz, a nie wciskasz mi bullshit żeby sama poczuć się lepiej. Tak, SAME SOBIE WMAWIACIE, ŻE NIE JESTEŚCIE TAKIE POWIERZCHOWNE. Że nie jesteście takie, żeby oceniać ludzi po wyglądzie, o nie nie! Jeśli ktoś mi się nie podoba, to MUSI, PODKREŚLAM MUSI chodzić o charakter. JA NIE JESTEM TAKA ABY PO WYGLĄDZIE OCENIAĆ LUDZI!!11111.

Tak to właśnie działa. Tyle z mojej strony. Spójrz