Wpis z mikrobloga

@mfind: z ciekawości sprawdzę sobie ten wasz kalkulator, ale pewnie będziecie później do mnie dzwonić i będę musiał was zablokować w telefonie a do tego sprzedacie mój numer tysiącu innych firm i będą mi dzwonić od rana do nocy zapraszając na bezpłatne badania, pokazy kulinarne, pokazy pościeli i tym podobne i to wszystko będzie wasza wina, ale mimo to sprawdzę :(
@white_duck: Haha :D Numer telefonu nie jest konieczny :) Co do dzwonienia to wtedy dostałbyś JEDNORAZOWE oferty od 2-3 ubezpieczycieli ( ͡º ͜ʖ͡º)


A jakbyś liczył to rzuć link do kalkulacji na priv, żebyśmy sprawdzili czy nie ma jakiegoś błędu, który by zawyżał składki :)
@mfind: Między innymi Citroenem 2CV6 Club z 1985 i to na niego chciałem sprawdzić. Zaciekawiło mnie bo naprawdę jak się porozmawia z ludźmi z różnych stron Polski to różnice w samym OC bywają kolosalne. Moja agentka ostatnio sprawdzała u różnych ubezpieczycieli i i tak zapłaciłem dwa razy więcej niż znajomy. A i tak ze wszystkich jakie sprawdziliśmy była to najkorzystniejsza oferta. Za rok wyszło 298zł OC z NW w HDI-Warta a
@Trelik: Jakbyś odezwał się na priv to by nie było już tak porównywalnie ( ͡ ͜ʖ ͡) Następnym razem najwyżej :P Co do danych o które pytałeś to niektórzy ubezpieczyciele doliczają/odejmują w zależności od wyboru kilkanaście złotych od składki. Podobnie ze stanem cywilnym (w teorii żonaty i z dziećmi będzie jeździł bezpieczniej niż kawaler ;) )
@white_duck: Dla 2 dwóch różnych kierowców cena może być
@white_duck: Aaa czekaj, czekaj to w sumie przecież zabytek i faktycznie może być taka cena :) Zwracam honor :) Przykładowo jak jesteś w PZMocie to w PZU masz dodatkowe 70% zniżki na OC i wychodzą często grosze.
@mfind: Wiem, właściciele niektórych klasyków jak są w odpowiednim klubie i ubezpieczą się w PZU to płacą po kilkadziesiąt złotych rocznie za grube fury np. z V6 pod maską ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest wtedy wspaniałe. Przy posiadaniu tylko jednego samochodu kwalifikującego się pod zniżkę i to tylko 2CV średnio się to opłaca biorąc pod uwagę dodatkową składkę za członkostwo w jakimś klubie czy związku. Aczkolwiek,