Wpis z mikrobloga

#karyna ##!$%@? #rakcontent
O boże, ale skisłem xD

Witam wszystkich zamożnych dobrze sytuowanych, niezależnych panów ...
{może panie pary- może zmienię orientację}

Szukam męża lub partnera na dobre i złe abym mogła się znowu zakochać i zaufać mieć do kogo się przytulać,z kim zasypiać i budzić się, robić coś szalonego być poważnym i wariatem i do końca życia ludzkiego mieć 18 lat nie patrząc na ludzkie oceny, cieszyć się każdym dniem poznawać świat rozwijać się w taki sposób jaki zapragnę ,mieć z kim płakać,śmiać się i na kogo krzyczeć jeśli to mi pomaga rozładować emocje dnia codziennego w tak irytującym świecie.

PAN MA BYĆ NOWOCZESNY-ZWARIOWANY ALE Z ZACHOWANIEM NAJSTARSZYCH TRADYCJI DAMSKO-MĘSKICH.

Jestem atrakcyjną elegancką kobietą 37 lat, o długich, pięknych, gęstych włosach koloru szafirowa czerń,NIEBIESKIE OCZY, BARDZO ZGRABNE NOGI, STOPA 37, LEKKO OPALONA, CIPKA ZDROWA ŁADNA ZADBANA DEPILOWANA ZAMKNIĘTA RÓŻOWA.
Biust naturalny-ładny, rodziłam dzieci są oznaki na ciele ale nie przesadnie odrażające {przy dużej ilości gotówki i oczywiście chęciach/które mam ogromne/można ciało doprowadzić do perfekcji} ciało dłonie stopy zadbane, zdrowa,{niestety nałogi jakieś są i wady ale to przy bliższym poznaniu i do okiełznania} zresztą większość je ma, wystarczy trochę szacunku i wzajemnej tolerancji drugiej osoby, a ja jestem bardzo tolerancyjna rozmowna i szczera jeśli nikt mnie nie krytykuje i nie ocenia I POZWALA BYĆ SZCZERYM.

Nie lubię zazdrośników egoistów i panów którzy zabraniają eksponować moje walory kobiecości.
Nie jestem bogata nie posiadam majątków pochodzę z biednej rodziny z małej miejscowości.
Na tą chwile mieszkam obecnie w Poznaniu, ale nie muszę na zawsze, jestem wolna prawnie niezależna finansowo do zwykłego bytowania ale zmieniam to każdego dnia.

Jestem też otwarta na różny rodzaj współpracy i działalności w celu powiększenia lepszego jutra.

Szukam też osób które jest stać na dużo w różnych sytuacjach I jakikolwiek prezent czy przysługa nie będzie wypomniana mi po niezgodności przysłowiowych charakterów.

MĘŻCZYZNA musi mieć minimum 182-188 wzrostu przy czym waga od 76 do max 85kg. Wzrost wzwyż od 188 do 195 waga od 85kg. do max 93 kg.
Po prostu źle się czuję w towarzystwie niższych osób ode mnie a przy większych, wyższych o ok. 20-35 cm. od mojego wzrostu bezpiecznie(nie mylić z tłustymi misiami z zarostem małpim całego ciała)
Dobrze by ciałko było lekko wysportowane ale nie przesadnie, oraz zadbane {nawet lekko wychuchane w granicach norm męskości} dbający o zęby itd.
Powinien być wyprostowany bez nieestetycznego owłosienia nie obgryzać paznokci miło aby był brunetem lub ciemnym blondynem z tygodniowym zarostem i pełnymi namiętnymi ustami, mile widziani panowie długowłosi na głowie oczywiście {włosy zdrowe zadbane}
BYĆ CAŁUŚNY, PRZYTULASEK, DELIKATNY, NAMIĘTNY I KREATYWNY Z FANTAZJĄ-FANTAZJAMI.
Miło jak by umiał tańczyć był prezentacyjny i z gustem ubrany.
To są moje warunki orientacyjne nie wymogi kategoryczne, jeśli jest ktoś tolerancyjny może parę drobiazgów zmienić ale tańczyć musi umieć jeśli nie to pójdziemy na kurs, dlatego że chcemy i pragniemy razem a nie że ja kogoś zmuszam i to robi aby mi się przypodobać .

Członek-penis:
od ok. 17cm i więcej długości i nie za chudy prosty zadbany, różowy bez żadnych blizn itd. i długo mogący, jadra nie za duże jak u buhaja
W seksie jestem namiętnym pieszczochem lubię długie gry wstępne mogę długo raz krótko zależy od czasu, w każdym razie aby seks był konkretny, esencjonalny i satysfakcjonujący dla obojga, panom spuszczającym się po 3 min. lub przed moim orgazmem dziękuję !!!!!

I DO DAM ŻE JA TU SOBIE NIE ŻARTUJĘ I CZEKAM NA POWAŻNE PROPOZYCJE

POZDRAWIAM EWA {PSEUDONIM}

A zapomniałam wiek pana od. ok. 32 lat do ok. 47 lub aby wyglądał wizualnie na ten wiek miło lekko przystojny i szarmancki.
UWAGA WAŻNE: ABY tolerował dzieci mam dwójkę dorosłe niezależne.

NIE SPOTYKAM SIĘ NA SPONSOROWANY SEKS!!!!!!!!!!
BO NIE STAĆ WAS'' I PROSZĘ NIE SPROWADZAĆ MNIE NA ZŁĄ DROGĘ,A POWAŻNYM PROSZĘ O TOLERANCJĘ WZGLĘDEM ANONSU STRONY I MOICH POWIĄZAŃ Z TYM TU WSZYSTKIM I MOJĄ PRZESZŁOŚCIĄ BO KAŻDY JAKĄŚ MA ALE I MA PRAWO DO ZMIAN REAKTYWACJI I NORMALNEGO ŻYCIA W TYM KRAJU I ŚWIECIE.

PROSZĘ TĘŻ NIE SUGEROWAĆ SIĘ PODANYMI TU CENAMI PONIEWAŻ TU MUSZĄ BYĆ..{ODGÓRNY WYMÓG PORTALU} -WARUNKIEM WYŚWIETLANIA ANONSU.

DLA GAWĘDZIARZY MARNUJĄCYCH MÓJ CZAS, NIE ZDECYDOWANYCH LUB CHĘTNYCH PORADY ŻYCIOWEJ, SEKSUALNEJ LUB POGADUCH O BZDURACH PODSUWAM ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ W CENIE DWÓCH KART PO 50 ZŁ SIECI PLAY LUB PLUS

POZDRAWIAM I PROSZĘ O POWAŻNE TELEFONY I PROPOZYCJE.
źródło roksa sroksa
Pobierz
źródło: comment_GR64HreIfYZ8qXtscypFPKLqIbmzFBwe.jpg
  • 11
@Zacz: Pewnie usłyszała od koleżanek że w Warszawie sami milionerzy wiec wyjechala ze swojej wiochy aby złapać w swoje szpony milionera i ogłasza sie na roksie xDD
@oxern: "Załóż sobie profil na roksie, to taki portalik dla samotnych matek."

jakikolwiek prezent czy przysługa nie będzie wypomniana mi po niezgodności przysłowiowych charakterów


Czyli coś w stylu:

Jak cię znalazłem, to miałaś tylko znoszone gacie z tej swojej wsi i jak cię zostawię, to zostaną ci tylko te szmaty, które kupiłaś i silikonowa dupa zrobiona za moje pieniądze.