Wpis z mikrobloga

Mini recenzja nowej kamerki Xiaomi ;)

Kamerka do samochodu Xiaomi YI CarDVR

Oceniam na 10-/10

Zacznę może od tego minusa. Bo to chyba jedyny póki co jaki moge powiedzieć, że jest na pewno. Mianowicie kamerka miała mieć soft w 2 językach w tym angielski. Niestety wszystko ( łącznie z apką do niej) jest po chińsku :D Co za tym idzie nie korzystam z jednej funkcji (ADAS) bo komunikaty są również po chińsku. Poza tym kamerka rewelacja. Nagrywanie FullHD w 60kl/s, G-Sensor, automatyczne ustalanie daty i godziny. Ponadto kamerka posiada akcelerometr. Tzn jeśli wykryje gwałtowną zmianę prędkości i/lub kierunku jazdy to sama zapiszę plik jako chroniony. Owszem, możemy też to robić ręcznie. Tak samo ręcznie można robić zdjęcia podczas nagrywania.
Samo nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Bardzo dobrze nagrywa również dźwięk.
Niestety nie mam przykładowego filmiku ( wrzucę jutro na YT i dam link) bo dziś dałem ciała i zamiast najpierw skopiować na dysk nagrany przejazd to zrobiłem aktualizację kamerki co wyczyściło mi kartę :D
Aha, co do samej karty pamięci to tutaj ważna kwestia dla osób chcących kupić kamerkę. Karta MUSI być Class10 o prędkości MINIMUM 80MB/s.
Inaczej po prostu nie skorzystacie z kamerki ;)

Cena to 79,99$ ( Ja dałem 67$ z kuponami)

#xiaomi #recenzja #zakupyzchin #banggood
I.....2 - Mini recenzja nowej kamerki Xiaomi ;)

Kamerka do samochodu Xiaomi YI Car...

źródło: comment_kIq2OELevIhvGqp3lmdJBse3TktZeRdN.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@r_dest: Postaram się o to :) Tzn porównam z G1WH która miałem wcześniej. Natomiast jutro wrzucę na YT i na jakiś serwer aby każdy mógł zobaczyć bez straty na jakości na YT filmik z nocnego przejazdu.
@Amvl jutro panie jutro. Dziś dałem ciała i #!$%@?ło mi całość z karty ( )
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: To dodaj ze dwa 0 do ceny to będziesz mieć :D
@die6o: Zależy gdzie. Jak miałem G1WH to zawsze była w aucie. Tej mi by było nieco szkoda więc w niektórych miejscach wypinam z uchwytu.
Co do widoczności jej za szybą to jutro również cyknę fotkę :) Sama kamerka natomiast jest zajebiście mała. A zamontowaną mam ją w miarę wysoko, tuż przy lusterku.
@r_dest ok.
  • Odpowiedz
@losmarte: Nie ma napięcia w zapalniczce na stałe u mnie. Niepotrzebne mi jest :) Aczkolwiek jest to chwila roboty w razie co. Dlatego właśnie tak rozpoznaje bo idzie prąd do zapalniczki :D
  • Odpowiedz