Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: to Pan Prezydent to zdjęcie o tym rozwaleniu TOTOLOTKA ??? już totalnie nie kumam... jakiś wzór chemiczny czy czysto matematyczny... to był i zniknął już... bo ja znam chemiczne numery porządkowe to sąliczby całkowite i mógłby to być wzór chemiczny... ale ten kawał gazety co widzę to ma to jedno co z drugim wspólnego ? bom zdezorientowany a już prawie doba on-line i chyba to tylko kopniakiem do sciany wisżacy
@lechwalesa: Panie prezydencie, proszę nie przejmować się wpisami socjopatów. Oni bez obelg i oszczerstw oddychać nie mogą :) Najgorsze jest to że masa z nich to młodziaki którzy historię znają tylko z podręczników i nawet nie żyli jeszcze w tamtych czasach. Lubią udawać ekspertów i wypowiadać się na tematy o których nie mają zielonego pojęcia. Bo łatwiej i ładniej jest powiedzieć :"nigdy bym tego nie zrobił/a". Czekam tylko na moment w
@lechwalesa: Poza tym sam podpis nie oznacza rzeczywistej współpracy z SB. Wielu ludzi znajdujących się na kierowniczych stanowiskach musiało podpisać tego typu dokumenty. Ale czy to oznacza że Ci ludzie byli szpiclami? Pan był w dużo trudniejszej sytuacji bo napewno był Pan na celowniku SB. Nie mieści mi się w głowie jak i po co Sowieci mieliby podsyłać "swojego człowieka" do Solidarności? Przecież nie mieli na celu obalanie samych siebie. W
@lechwalesa: Rodzina Wałęsów szybko się powiększała, ale i życie stawało się znośniejsze: – Pralkę kupiliśmy dzięki temu, że mąż znów wygrał w totolotka (...). On do dziś gra w totolotka. Jednak Pan Bóg nie daje mu wygrywać, gdyż nie potrzeba mu już tych wygranych. On zawsze powtarza: – Kiedy bardzo potrzebowałem, to wygrywałem”. A teraz nie wygrywa – pisała Danuta Wałęsa w książce „Marzenia i tajemnice”.
@TWRumpel: dałem punkcik w dobrej wierze... SB jeszcze bardziej niż Policja wykorzystywało model psychologiczny jak kogoś wplątać pomimo Jego nawet sprzeciwu... Lech Wałęsa to kretyn i mówię jedynie aby Mu życie uratować !!! On pod żadnym składową takiego potretu psychologicznego w ogóle totalnie nie daje się zakwalifikować na 100% że nie wypali za chwilę dokąłdnie wspak ?!!! to słynne powiedzenie jest PRWDZIWE: Lecha Wałęsy nie da się zmusić do posłuszeństwa zgiąć