Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Mam pytanie do pana zwolenników i przeciwników: mam przed sobą książkę "Wałęsa człowiek z teczki", strona 297. Są tam dwa pokwitowania odbioru pieniędzy. Dokładnie dwa identyczne pokwitowania znalazłem wśród rewelacji szafy kiszczaka. Jak to możliwe, że te same dokumenty znajdują/znajdowały się w dwóch różnych miejscach? jak z IPN w Gdańsku przewędrowały do domu kiszczaka? Proszę o konstruktywne odpowiedzi, bo nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
@TWRumpel: ale widzę żęm ponownie pomylił się na człowieku... ja nie lubię podchodów jednakże widzę iż tu jest kwestionowany upadek komunizmu ??? tonie Wałęsa obalił komunizm tylko Polacy w momencie zapaści ZSRR po wyczerpującej finansowo wojnie w Afganistanie...
@lechwalesa: Panie Prezydencie !
Dla mnie jest i będzie Pan Prezydent bohaterem - symbolem upadku komunizmu, wolnej nie tylko Polski. Jest Pan Prezydent osobą publiczną, historyczną - w pewnym sensie zawsze będą opinie pozytywne i negatywne na temat osoby, życiorysu, dokonań Pana Prezydenta. Myślę, że ma Pan Prezydent siłę, ale proszę pamiętac o swoim zdrowiu też :) Rocznikowo mogę byc synem Pana Prezydenta, ale rozumiem tamte czasy... Oni odejdą, a historia
@Wechtero: dam Ci punkcik i już wyłączam się dochodzi pełna doba mojej tutaj aktywności... idzie Wiosna ludów AD2016 górnicy sa wściekli pozabierano Im niekórym po 1.000 PLN w Styczniu...
poczytajcie w Newsweek z wczoraj: 23 Luty 2016: o Lechu Wałęsie poczytajcie: ALFABET DOBREJ ZMIANY... abyście zrozumieli co się za miesiąc może rozpętać wojna domowa !!! ja to jak zakłady bukmacherskie wygra białe lub czarne Wybór Jesienią 2015 to był poza Gdańskiem
@bolek_team: Wreszcie ktos podaza wlasciwym tropem interpretacji zachowania pana Walesy. Gratuluje! Choc jest to zaledwie fragment prawdy o powaznym schorzeniu na ktore cierpi ten pan.
@bolek_team: czyli ksiżąka była pisana na podstawie kopii znajdujących sie w archiwum IPN w Gdańsku? to było ksero, czy kalka? Ktoś może to potwierdzić? Ktoś może zajrzeć do archiwum IPN w Gdańsku?
Coś mi sie wydaje, że obydwie strony kręcą... i nie zdziwiłbym się jakby Prezydenta Wałęsę szantażowali kiedyś Kaczyńscy, a nie żadne SB lub kiszczak (ale to tylko teoria i tylko Pan Wałęsa może to potwierdzić lub zaprzeczyć)