Wpis z mikrobloga

Kuźwa...Może ktoś mi powiedzieć,dlaczego na Filmwebie administracja nic nie robi?Czegokolwiek?

Nius o BVS,że będzie na DVD/Blu-ray wersja z kategorią R.

Napisałem komentarz,gdzie powiedziałem,że „Niech sobie fanboje krzyczą" ale ja uważam,że tego typu filmy są naprawdę głupie (żeby nie powiedzieć:Kretyńskie).

I zadałem lekko retoryczne pytanie- kiedy zrobią coś oryginalnego?A nawet jeśli nie oryginalnego,to coś,co nie jest adaptacją komiksu? Bo mi się przejadły już te masowo produkowane adaptacje komiksów,gdzie fabuły praktycznie zero lub jest zredukowana do poziomu czterolatka,a 99% czasu ekranowego to nawalanka i rzucanie sucharów.Nie twierdzę,że takie podejście jest złe (Vide np.Mad Max-bez sucharów oczywiście).No ale jak cały film nie ma praktycznie fabuły lub jest ona tak kretyńska,że jedyną nagrodą,na jaką by zasługiwała, to złota malina,to ja podziękuję.Z avendżersów i tego typu filmów już wyrosłem.

Cóż,Fanbojów musiało moje zdanie zaboleć. I to mocno. Ja w swoim komencie nie użyłem żadnego przekleństwa,wyzwiska (uznajmy,że słowo „fanboj" wyzwiskiem nie jest) czy czegoś w tym typie.

A komentarze wyglądały mniej więcej tak

Chyba ostatni blockbuster, który jest dobry i nie należy do żadnej serii i marki to "Na skraju jutra"


No i to chyba jedyny głos rozsądku w całym bajzlu poniżej (pisownia zachowana):

wzruszyła nas twoja historia bu bu buaahahah

nie interesuj się kto w jakim wieku idzie na to frajerze

Wiek i "dorastanie" nie ma nic do rzeczy ograniczony przygłupie. Fanboje srają na myśl o konkretnych stajniach itp. Każdy kto pieprzy takie głupoty jak Ty po prostu publicznie leczy swoje kompleksy

wkońcu ktoś zgasił tego cwela ;)


No kuźwa...Poziom komentów mniej więcej taki,jak na cda.pl.Albo nie...Na cda.pl są nawet dojrzalsze komenty od tych.Powtarzam się: Gdzie kuźwa na filmwebie są admini czy coś w tym typie?

#filmwebcwel #przemysleniazdupy #wtf ##!$%@? #patologiazmiasta #patologiazewsi #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
  • 6
@bart16:"Z avendżersów i tego typu filmów już wyrosłem"
Ho Ho, jestem taki dorosły, świadomy widz, dlatego przychodzę się żalić bo banda uczniów gimnazjum ośmieliła się Pana krytyka i recenzenta skrytykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@3MMC: wiesz...Opinie gimbazy gówno mnie obchodzą.Niech sobie krzyczą. Mi chodzi tylko o jedno: Gdzie w takich momentach jest administracja albo chociaż jakiś bot usuwający wpisy czy tam inna rzecz w tym typie.A gimbaza niech sobie pisze,mam w dupie ich opinie,tylko niech ktoś pilnuje,żeby nie było nadmiaru takiego gówna w komentach...
Po pierwsze cała twoja wypowiedź sama sobie zaprzecza.
Po trzecie, filmy typu Avengers, Obecność, Deadpool itp. w większości ogląda umysłowa gimbaza, nie oczekuj od nich jakiegoś obycia.
Po czwarte korwin 76.
@PanJakubek: Mi nie chodzi o gust (De Gustibus Non Est Disputantum) tylko o to,że ktoś na filmwebie może napisać komentarz nawet bez przekleństw,gdzie powie swoje własne zdanie na dany temat, i po tym zostaje zasypany komentarzami,jak to napisał 3MMC „umysłowej gimbazy".I nie ma w ogóle adminów czy tam jakichś botów,czegokolwiek,co utrzymywałoby porządek.