Wpis z mikrobloga

@Szop_Gracz: Myśmy mieli w Hertz, ale to były inne okoliczności, więc nie wiem czy mogę polecić. Jedyne co było w porządku to to, że nie sprawdzali jak wariaci auta przy zwrocie, po prostu oddaliśmy klucze, kwitek podpisali i elo.
@Szop_Gracz: To jestem mało obiektywny, zawsze biorę w Hertz bo mam w cholerę punktów Hertz Gold Plus ;)
U niech nie ma się do czego przyczepić więc mogę polecić, nie wiem tylko jak cenowo się to przedstawia w stosunku do konkurencji.
@Szop_Gracz: Najgoszym wypadku na lotnisku, ale nie polecam, bo jak coś się stanie z samochodem to długo się czeka i obiecują gruszki na wierzbie. Polecam Hertz w Daily City, mają miłą obsługę i zawsze dostajemy co chcemy, czasami ze zniżkami :) . Hertz przy Union Square też nie jest zły

jak wypożyczysz samochód to sprawdź czy światła działają, bo my raz musieliśmy się wracać z SF na lotnisko :(

Zależy też
@Szop_Gracz: jeszcze nie polecam (bo mam rezerwacje dopiero na maj), ale ja zabukowalem w Sixt (San Jose - znacznie taniej niz SFO), glownie dlatego ze nie wymagaja karty kredytowej i nie robia problemow jak nie masz 25 lat. Dodatkowo jest taki cebula deal, ze jak wypozyczysz za posrednictwem sixt.co.uk to masz ubezpieczenie duzo duzo taniej niz za pomoca sixt.com. Jesli chcesz tanio to warto rozwazyc.