Wpis z mikrobloga

@Yahoo_: jeszcze w regulaminowym kopnął przeciwnika bez piłki (gdyby sędzia widział, to czerwo), dalej jakieś inne kopnięcie rywala, a teraz upadając po faulu kopnął przeciwnika w twarz (który przysumulował).
@Theos: Tyz prowda, praktycznie nie protestował. Zresztą jeśli nawet go nie dotknął, to czerwona i tak słuszna. I i tak za późno ;)

@SpiderFYM:

@mq1: Tak całkiem serio mówiąc: należałoby się komuś z Bayernu, ale nie ma komu dać, nikt tam nie jest taką jedną najważniejszą postacią w tej drużynie.
  • 0
@Czajna_Seczen: Chyba najbardziej wybił się Ribery, jeśli zdobędzie CL to w nim upatruje faworyta.

@Theos: Dla mnie to obecnie najlepszy zawodnik który porusza się po Ziemi, ale w tym roku niespecjalnie to pokazuje.

@Yahoo_: Musiałby odwalić jakieś one-man-show w finale, choć pewnie ludzie z przyzwyczajenia będą głosować na Messiego.
@mq1: @Theos: Nie to żebym uważał go za najlepszego gracza, bo mimo wszystko wolę dla niego określenie najlepszego scorera na świecie, a nie piłkarza. Teoretycznie rozkładając go na czynniki pierwsze Ronaldo jest lepszy, ale strzela mniej bramek, dlatego trzymam się konwencji że Ronaldo jest lepszym piłkarzem, ale Messi znacznie lepszym scorerem

A Złotą Piłkę ostatnio faktycznie i tak dostaje ten teoretycznie najlepszy, a nie ten najwartościowszy w danym sezonie piłkarz.
@Vojtazzz: takie rozkładanie na czynniki nie jest dobrą drogą, ktoś wg niej wywnioskował, że Lewandowski jest lata świetlne za Sturridgem. ;)

Przy ZP 11 i 12 nie ma przecież żadnych wątpliwości, 10 była z dupy i wiele wskazuje, że ta z 13 również, choć w niej nie ma kogoś takiego jak Sneijder.

11/12 to 73 gole i 28 asyst w samym klubie (z bramkami w reprze było +80 goli), o całym
Theos - @Vojtazzz: takie rozkładanie na czynniki nie jest dobrą drogą, ktoś wg niej w...
@Theos: Czemu? Sturridge ma tylko dynamikę i drybling, strzał przeciętny, gra głową do wymiany, prawej nogi brak, a strzela tyle bramek, bo nie znam większego sępa na bramki w tej lidze niż on :) System nie jest zerojedynkowy, to nie tak że jest "gra głową" i 1:0 dla kogoś, a potem sumujemy punkty

Nie przekonasz mnie, do tego próbujesz mnie zmusić, żebym cisnął Messiego :). Nie zrobię tego, ale uważam że
@Vojtazzz: piłem do nieudolnych porównań Stanowskiego, przecież wiesz. :P

Jasne, Ronaldo to bardzo elastyczny gracz i tak dalej. Choć wiesz, nie wydaje mi się, by Messi sobie nie poradził w PL. ;)

2010 to kompromitacja, która pewnie miała miejsce przez to, że nie wybierali już tylko dziennikarze.

A 11 FIFA to największe gówno, potwierdzam.