Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: Najlepsze jest to, że płaczecie jak to nas PiS oszukał, a poparcie im ani nie drgnie. Próbujecie czarować rzeczywistość. Ci co głosowali, są raczej zadowoleni. To wam się nie podoba bo i nigdy nie miało się podobać.
  • Odpowiedz
Ci co głosowali, są raczej zadowoleni.


@adamgtx: No 500+ niby spełnione, i od tygodnia słyszę dajcie im jeszcze 100 dni, do końca roku zdążą, oni to wprowadzą muszą tylko popracować solidnie nie to co tamci, nie to co peło.

Niespodzianka, nie wprowadzą ani w tym roku ani w przyszłym, bo nie ma na to
  • Odpowiedz
@Greg36: a co Ty mnie tu o 500+. Ja nie głosowałem na nich dla 500PLNów. Wielu nie głosowało na nich z tak błahych powodów. Mają #!$%@?ć układ sitw mniejszych i większych, a to im idzie póki co całkiem sprawnie.

To ciekawa sprawa jest, że zbierają się ich ideologiczni wrogowie i piszą, jak to nas #!$%@?. Nas nie #!$%@?. Przynajmniej do tej pory.
  • Odpowiedz
Mają #!$%@?ć układ sitw mniejszych i większych, a to im idzie póki co całkiem sprawnie.


@adamgtx: No odsuneli świńskie ryje "platformiarzy i peeselowców" i wsadzili wszędzie swoich ludzi, swoją sitwę polityczną. Nic się nie zmieniło, za 4 lata ich następcy zrobią to samo.
  • Odpowiedz
@Greg36 - to i tak niewiele jak na razie. Zwróć uwagę, że w końcu wszystkie działa medialne są wycelowane w działanie rządzących, a nie opozycji, a z taką sytuacją mieliśmy do czynienia przez ostatnie 8lat. Pochwalam. Tak właśnie powinno być, by wychwytywać patologie jak wyżej. O takim Leonie Kieresie, będącym sędziom TK słyszał mało kto. O aferze informatyzacyjnej słyszał mało kto. Nawet o hazardowej się mało mówiło, a podsłuchową wyciszano jak
  • Odpowiedz
@adamgtx: Czyli mamy się cieszyć że po odświeżeniu #!$%@? na stołkach będą na początku kraść mniej zanim się dobrze nie usadzą? No jakiś plus to jest.

Różnica między PO a PiSem jest taka że tamci przez 8 lat #!$%@? nam wyższy VAT i dokonali rabunku w OFE, ale tak to przez te 8 lat rządów gówno zrobili. My jako naród świetnie sobie poradziliśmy, przetrwaliśmy kryzys jako prawie jedynie w europie,
  • Odpowiedz
Czyli mamy się cieszyć że po odświeżeniu #!$%@? na stołkach będą na początku kraść mniej zanim się dobrze nie usadzą? No jakiś plus to jest.


@Greg36: Tylko PiS ora wszystko. Niezaleznie czy ktos jest z PO czy nie, czy ktos mial sukcesy, czy byl kiepski. Rewolucja nie ma sensu, jezeli wyrzuca sie rowniez kompetentna czesc zasobow ludzkich.
  • Odpowiedz
@Greg36: Niestety, wygląda na to, że działasz pod silnym wpływem propagandy. Piszesz o jakimś gospodarczym armagedonie, który nie ma miejsca. Srsly? Pokażesz jakieś wiarygodne dane? Podatek bankowy to pikuś, bez znaczenia tak naprawdę. Obecny jest w wielu krajach i nie ma żadnej katastrofy. Wcześniej piszesz o Tuskowym przeprowadzeniu nas suchą stopą przez kryzys. Sorry, ale parsknąłem trochę. Oprócz budżetu, Tusku miał do dyspozycji dotacje unijne prawie dorównujące jego kwocie. Nie
  • Odpowiedz
Niestety, wygląda na to, że działasz pod silnym wpływem propagandy


@adamgtx: Ja podaję argumenty i fakty na temat obecnej i poprzedniej władzy. Ty mówisz "Mają #!$%@?ć układ sitw mniejszych i większych, a to im idzie póki co całkiem sprawnie." i nie podajesz żadnych przykładów na to co im sprawnie idzie.
  • Odpowiedz