Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e: "Zaraz się potem trochę z tego wycofał, ale trudno powiedzieć co dokładnie myśli" Streszczasz mikroblog wałesy? Kpiny. PIS ma Smoleńsk, i wybuchy, PO, NOWOCZESNA, mają szczęśliwą ręka Wałęsy do kuponów lotto. Już bardziej prawdopodobne wybuchy.
@6c6f67696e: co innego tworzenie dokumentacji dla potrzeb akcji co innego robic burdel w swoich papierach.

Co innego wyslac gowno do Oslo a co innego robic sobie problem w pracy operacyjnej.

Masz jakis normalny argument w temacie falszywek? Jak nie to lepiej poczytaj na ten temat. Bo zaraz kazdy ibrk bedzie pieprzyl, ze same falszywki na nich wskazujs
@edo48: nie jestem fanem strumieni świadomości, proszę tak do mnie nie pisać.

Śledztwo zawieszono nic nie udowodnili


@wigilius: To, że śledztwo zawieszono to widzę ale nie widzę, żeby wycofali się z tych oświadczeń o fałszowaniu dokumentów wtedy. Jak masz jakieś źródło to pokaż.

Co innego wyslac gowno do Oslo a co innego robic sobie problem w pracy operacyjnej.


@HomofobicalEuphoria: Wiem. To nie ma być dowód na to, że dokumenty
@6c6f67696e: obczaj sobie filmik Ceckiewicza jak obnaża nieumiejętne wklejenie fałszywki do akt. Sam to tłumaczył,że dla laika to wygląda na oczywistą próbę fałszowania dokumentów na bolka ale wszystko zostało przez niego obnażone (pominięty spis treści,brak numeru stron,zły podpis itp itd)