Wpis z mikrobloga

Jak przekonać mój #rozowypasek aby polubiła #wykop?

Smutne, ale twierdzi same złe rzeczy...tu są, a internet jest pełen śmieci. Poza tym twierdzi, że przytaczane tu źródła to nie jest prawda naukowa więc to wszystko pewno kłamstwo.

Wysyłam jej co jakiś czas linki do kotków (lubi kotki) z wykopu. Opowiadam o tym jak fajna jest zbiorowa świadomość ogarniętych w w większości ludzi, ale nadal ma ośli upór. Opowiadam o mirko i o tagach, że można śledzić to co się podoba. Że ludzie filtrują treści dobre (wykop) od niedobrnych (zakop). Powoli kończą mi się racjonalne argumenty.

Znacie jakieś nieracjonalne? Miał ktoś już taki problem?
W październiku wesele i trzeba ją ogarnąć( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_4MV1gSfSaahQGzdj9RSjxDt25bCWIjHP.jpg
  • 23
@jankiel87: wystarczy przejrzec sobie mirko kazdego wieczora. Glownie chodzi o postawe ideologiczna i/lub charaktery.
Nie wybiera sie na partnerow facetow, ktorzy kobiet nie szanuja, uwazaja je za gorsze ( juz skreslone zostalo 70% meskich uzytkownikow)
Nie umawiamy sie z facetami niedecyzyjnymi. Nie umawiamy sie z uzytkownikami tindera, nie umawiamy sie z ludzmi, ktorzy nie wychodzą z piwnicy. (wyjatkiem sa rozowe, ktore tez nie wychodzą, jak ja ( ͡° ͜ʖ
@Shyvana: Kobiety nie są gorsze tylko inne. Teraz taka moda dla kobiet by być gorszym mężczyzną, a nie kobietą (w imię równouprawnienia). Jak ja jej mówię, że będzie dobrą matką to się za to obraża i złości, że traktuję ją jak prawdziwą kobietę. Na szczęście lubi błyskotki, zakupki i koty - to mnie jakoś uspokaja ;-)

Nie mniej jednak uparta opór. A to na mirko się umawia ? :D
@jankiel87: ja to wiem, Ty to wiesz. Ale większość mysli, ze kobiety to podludzie tutaj, nie ma co sie oszukiwac xD
Znaczy może zle to zostalo napisane- nie umiawialabym sie z nikim, o kim wiem, ze jest spod tagu anime. (niekoniecznie takiego wykopowego tagu, ogolnie :D)