Wpis z mikrobloga

@areyousiur: Koleś coś z Internetem zrobił i że jakość połączenia się pogorszyła. Mogę uwierzyć we wszystko ale kuźwa akurat w 90. minucie? Wątpię żeby to był przypadek. W takich chwilach FIFA jest lepsza, bo to jaka #!$%@? mnie teraz wzięła to nie do pomyślenia.
@MSKappa: Ja Fife rzuciłem po tym jak został mi jeden mecz do awansu do 4 ligi i wygrałem go 3-0 i powinienem przejść dalej a gra to zczytała jako porażke(wtf) i postanowiłem że od tamtej pory nigdy więcej tego #!$%@? gówna. #tylkopes
@realbs: Myślałem że pod tym względem FIFA jest lepsza :P Mechanika w Fifie ssie. Zwykła kopanina w porównaniu do PES'a. Łatwo zauważyć kto przychodzi z Fify (pressing na maksa i wystarczy podanie górą).
@MSKappa: Gameplayowo FIFA jest dwieście lat za PESem. Tam się nawet akcji nie klei. Podajesz do najszybszego zawodnika i elo. Wygrałeś 10-0. A jak ten zawodnik ma 5 gwiazdek sztuczek to już w ogóle.
@realbs: W Pesie da się w ogóle sztuczki robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie brakuje mi silnika kolizji, który dobrze się sprawdza w polu karnym gdzie często padają przez to karne. Mi najbardziej podoba się zwolniony gameplay. Czuć że piłkarz to kawał chłopa. Nawet graficznie mi bardziej podchodzi PES. Nie wiem jak jest na PC, bo tam jest zazwyczaj jakiś burdel ale konsolowa wersja jest ładniejsza od
@MSKappa: Podstawowe się da, ale na okręcenie piłki piłkarzem z ligi chińskiej 10 zawodników pod rząd nie ma co liczyć.

Nie no ja ogólnie to mam beke największą z modeli twarzy w Fifie XD To już jest w ogóle patologia i nie wiem jak można pod tym względem mówić że Fifa>Pes
@realbs: Największego raka dostaję przy cieszynkach z Fify xD
Wolę oskryptowane scenki/cieszynki niż wszystko na silniku gry jak Fifie przez co wszystko wygląda bardzo sztucznie.