Wpis z mikrobloga

@Yinxol: hahaha XDDD rozumiecie? Bo jak ktoś o siebie dba i podąża za trendami modowymi to jest słaby, jest wege (o zgrozo!!!) i pewnie PEDAŁEM XD nie to co ja *pręży muskuły w bluzie z Croppa*
  • Odpowiedz
@Yinxol: Zauważyłem ciekawą zależność pomiędzy ludźmi takimi jak na obrazku a #!$%@?. Może ci drudzy myślą że jak będą bronić "mniejszości" to ktoś im zalegalizuje w końcu walenie do narysowanych dziewczynek z dużymi oczami.
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Moda.. hehe. Dwudziestoletni facet z taką fryzurą i brodą wygląda jak dupa lemura.
Ostatnio w autobusie dopadła mnie taka myśl, gdy dzieciaki z podbazy zaczęły cisnąć bekę z takiego rurkowca.
  • Odpowiedz
@kotownik: myślę że każdy normalny człowiek zostawia sobie opinię ludzi z wykopu na ostatnim miejscu także w sumie nie wiem o co tak bóldupisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) żal mi tylko takich ludzi bo nie widziałem jeszcze aby DOBRZE wyglądająca osoba robiła sobie bekę z innej dobrze wyglądającej osoby. Taka prawda po prostu
  • Odpowiedz
@kotownik: potrafisz się jakoś lepiej wysłowić niż "ktoś tu wygląda jak ? Bo jak na razie widzę jedynie to że przeszkadzają Tobie tacy ludzie bo tak, nie masz żadnego sensownego powodu, a tacy ludzie zazwyczaj są zakompleksieni w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalni, rozsądni ludzie nie tracą czasu na obrzucanie jakiejś tam grupy ludzi "bo mi się nie podoba to jak wyglądają" (z ofc wykluczeniem
  • Odpowiedz
@Madotsuki: może takie zestawienie fryzury i brody pasuje barczystemu dużemu facetowi po 40, który wygląda jak drwal.. ale nie jakiemuś leszczykowi, który wygląda jak dupa lemura:) Pracowałem kiedyś z takim typem, pozerstwo i gejoza over 9001. Istna pohiepsterska mutacja.
  • Odpowiedz
Pracowałem kiedyś z takim typem, pozerstwo i gejoza over 9001. Istna pohiepsterska mutacja.


@kotownik: To że spotkałeś jednego #!$%@? który tak wyglądał (ja nawet paru więcej niż tylk jednego) nie oznacza że każdy kto ma brodę i nosi sweterki to zjeb i gejuch. Mnie na wykopie strasznie denerwuje obrzucanie gnojem jakiejśtam grupy ludzi pomimo tego że niektórzy w danej grupie nie zrobili pewnie nic złego aby zasłużyć sobie na gnojenie
  • Odpowiedz
Niejedzenie glutenu to antywegetarianizm?! Wat xD co ma niejedzenie glutenu do jedzenia tłuszczy? Gluten mają raptem 3 zboża, całą resztą można się zapchać na śmierć nie tykając ani pół masełka tydzież smalczyku xD co za brednie
  • Odpowiedz