Wpis z mikrobloga

@anonimowy_kot: Już żadna wypowiedź tego pana mnie nie zdziwi... Jego grupa "Szukamy Ewy Tylman" przekształciła się w kółko wzajemnej adoracji. Nie rozumiem już za bardzo sensu tej grupy.Każda inne zdanie różniące się od pana T jest negowane a osoby usuwane.( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
Nie rozumiem już za bardzo sensu tej grupy


@Lougia: jak będzie potrzebował znowu zebrać jakieś pieniądze, to już ma całą grupę chętnych, czekających na apel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: Myślę, że te Karyny raczej czekają aż mąż wróci z pracy i ugotuje. Najbardziej mnie dziwi, że wszystkie poryte Karyny mają "mama 24h" w miejscu pracy i zdjęcie z małym dzieckiem. To zjawisko na FB występuje tak często, że zaczynam się zastanawiać czy to jakiś fake czy naprawdę tak im #!$%@?ło po urodzeniu dziecka. Co do brata to widzę, że rozbawiony do łez. Cieszę się, że uśmiech zagościł na
  • Odpowiedz
@Lee_Moses: Bywam na grupach młodych matek. Mam wrażenie, że przed urodzeniem dziecka też takie były, tylko im się nieco pogorszyło. Czasami mnie korci wrzucić fejka w stylu: "a wiecie, że seler jest rakotwórczy, bo zawiera trzy promile selenu i dwa argonu". A potem się chichrać, jak to pomiędzy sobą powtarzają i zabraniają dzieciom jeść selera. Ostatnio tarzałam się po ziemi, bo jedna Karyna z drugą przeczytały na opakowaniu amerykańskiej poduszki,
  • Odpowiedz
eee ja matka jestem i na wykopie siedze...ale macie racje,tez to na fb zauwazylam..ino ze ja sie tam nie udzielam bo go nie posiadam ;)
  • Odpowiedz
@melczyk: No ja też jestem, ale właśnie bywam na mniej lub bardziej zamkniętych grupach z typową matko-Polko i to, co się tam dzieje... naprawdę, raka oczu można dostać od czytania. Jest taki fanpejcz Mamy mamom, co tam się odpiernicza... Pierwsze z brzegu: "Mam 3 msc syna. Każdej nocy placze tak jakby go ze skóry obdzierali. Jest śpiący i glodny, a nie chce ssac cycka ani spać. Poszliśmy do lekarza, ale
  • Odpowiedz