Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@WernerusMaximus: nie mam fb, insta ani twita więc soczyste #!$%@? w twoją stronę.
Właśnie dzięki temu że ludzie tu pisza na ten temat to się tym zainteresowałem co spowodowało że kolejna osoba zaczęła oddawać krew. Ale lepiej się #!$%@? niż samemu coś zrobić. Idź być idiotą gdzie indziej
@Maglite: sam oddaję krew ale nigdy nie przyszło do głowy wrzucać foto z punktu, btw nie spinaj się a promować krwiodawstwo można na inne sposoby nie chwaląc się po necie jaki to jezdem honorowy pożyteczny i użyteczny tak że również soczyste #!$%@? to you ;-) Widać potrzebujesz atencji za swe bohaterskie czyny.
@WernerusMaximus: zastanawia mnie dlaczego tylko do mnie sie sprułeś. mnóstwo ludzi z wypoku codziennie oddaje krew, sporo z nich wrzuca zdjęcie a ty jak taka gnida srasz żarem akurat do mnie.
I co ci przeszkadza takie promowanie oddawania krwi? co w tym złego. jesli sposób skuteczny, nikogo nie krzywdzi, nie obraża, to w czym masz problem.
Za stary koń jestem aby szukać atencji w ten sposób, ale ty zapewne wiesz lepiej
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.