Wpis z mikrobloga

@Lewo: ciśnij kawałek dalej do PHM'u na Legnickiej. (przystanek tramwajowy Małopanewska albo Kwiska) Dobra przychodnia, idzie się zarejestrować jeszcze w godzinach popołudiowych (ale to wola lekarza zwykle)
A poza tym to tam jest taka starsza pani, dr Wanda J., u niej o L4 nie problem w żadnym wypadku.
Bardzo fajna i miła pani. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@luktuc: bardziej niż l4 zależałoby mi na dokładniejszym sprawdzeniu co jest, ewentualnie odesłaniu do specjalisty ( nie na zasadzie, przejdzie Panu a jak nie to proszę przyjść za miesiąc ).
@Lewo: z dokładnym sprawdzeniem nie wiem jak to u niej jest, bo wcześniej chodziłem na Kozanów a odkad jestem na Legnickiej to tylko po L4 i skierowania latam, ale pani Wanda da Ci skierowanie do jakiegokolwiek specjalisty bez problemu.

Poza tym ta pani wiem, że kiedyś przyjmowała (o ile dalej nie przyjmuje) w jakimś szpitalu jeszcze no i jeździła w karetce więc na swoim fachu też na pewno się zna. Poza
@the_Duchess: @spoxman: dzięki, ogólnie właśnie z Wrocławskiego portalu ogarnąłem najbliższe przychodnie, ale tak naprawdę to zależy od konkretnego lekarza i tego najbardziej szukam, nie musi być najlepszy byle nie zlewał i starał pomóc.
Wiecie jak w Dolmedzie z czekaniem?
@Lewo: W Dolmedzie przyjmuje tyle lekarzy, ze nie trzeba zbytnio czekać, jeżeli chodzi o zwykła wizytę. Jeżeli chodzi o specjalistów, to chyba zbytniej różnicy nie ma. W Dolmedzie plus jest taki, że większość badań zrobisz na miejscu.
@bialaowca: z tym, że nic mi po ilości lekarzy jak akurat do mojego będzie kolejka, chyba że za każdym razem można przepisać się do innego lekarza. no i byłoby w niebie jakbym mógł wybrać nie #!$%@? lekarza ( co już 2 razy mi się zdarzyło ).

z tego co pamiętam jak dziewczyna miała skierowanie do dolmedu do dermatologa to czekała 30dni.
Krystyny Mazur


@bialaowca:
z tego co się zorientowałem: jest lekarz dyżurny w dany dzień i wtedy wszyscy co przyjdą to według kolejności ( czyli muszę cały dzień sobie zarezerwować na taką zabawę ) albo umówić się i czekać z chorobą 10dni ( w przypadku pani Krystyny, inna internistka pierwszy termin 23marzec ).
dzięki za pomoc i tak :)