Wpis z mikrobloga

Ogólnie nic nie mam do ludzi z trochę większą masą ciała ode mnie, ale kiedy widzę dziewczynę szeroką na dwa siedzenia w pociągu, sapiącą i #!$%@?ącą śmierdzące starym tłuszczem fryty z maka i w dodatku mlaska jak krowa na pastwisku, to aż mi się wszystko w żołądku gotuje.
Właśnie się zakrztusiła i chyrla na cały pociąg.

Nigdy nie chciałam używać takich zwrotów ani tagów, ale #bekazgrubasow mocno.

  • 43
  • Odpowiedz
  • 4
@Marmite: @piotr1985gg: ja nie twierdzę, że ona nie ma czasu albo chęci na poprawę swojego stanu/wyglądu, ale to już zakrawa o szkody dla zdrowia. Mogłaby chociaż zachować resztki godności i zachowywać się jak cywilizowany człowiek a nie troglodyta
  • Odpowiedz
ja nie twierdzę, że ona nie ma czasu albo chęci na poprawę swojego stanu/wyglądu


@majankowa: Tak, na pewno ma, a fryty z maka to je w nagrodę że jej tak swietnie dieta i ćwiczenia idą ( )
  • Odpowiedz
@majankowa: Bo ludzie myja rece, a przy frytkownicy czy przy grillu sa takie temperatury ze by sie roztopily. Wszystko jest bardzo czyste. Gdy cos upadnie na ziemie do konca zmiany nikt nie ma prawa tego podniesc, nawet glupie pudelko zeby wyrzucic. Przychodzi nocna zmiana i wszystko sprzata.
  • Odpowiedz
  • 3
@Robocovo: to dobrze. ALE, kiedys w jednym z poznańskich maków dostałam cheeseburgera, który był, uwaga, NADGRYZIONY. Pani przy kasie skonsternowana, nie wie co powiedzieć, na początku mi nie wierzyła, ale później dostałam świeżego z przeprosinami. Nie mam w zwyczaju robić gównoburzy, ale to mnie akurat odrzuciło
  • Odpowiedz
@majankowa: Nie wiem co moglo pojsc nie tak. Jak jestes na dziennej zmianie to nie ma czasu na gryzienie kanapek. W Wroclawiu sa bardzo czyste maci, mozesz mi zaufac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majankowa: Te hamburgery nie są smażone w tłuszczu przecież ;) Nie jestem pewna czy blacha na której to smażą jest w ogóle czymś smarowana.

Nie lubię jak ludzie myślą że jedzenie fast foodów zawsze jest powiązane z otyłością. Można je jeść i nie być grubym. Wystarczy nie #!$%@?ć 2 powiększonych zestawów zamiast obiadu.
  • Odpowiedz