Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Rozwiązałem .wreszcie rozwiązałem .na bazie tych dokumentów Proszę to sprawdzić .

Jeszcze raz Oświadczam

1] nie współpracowałem z SB

2] nie donosiłem nigdy na nikogo

3] nie brałem żadnych pieniędzy

4] nie dałem się złamać

.Natomiast dałem się podejść na chwyt ze zgubą pieniędzy i kontrolą wydatków .Masz miękkie serce musisz mieć twardą .

....Podpisałem dwa podobne , główne dokumenty , przy dwóch świadkach , to umożliwiło Sbeką pobieranie pieniędzy dla siebie nie dla mnie i o dziwo robili to po kolei różni i to dość długo .Ja dawno zdecydowanie zerwałem kontakty

.Musieli wykazywać że współpracuję i pisali za mnie donosy .by brać na moje konto pieniądze .

Materiały ręcznego opisu które w padały podczas rewizji i zebrane z różnych miejsc podbudowywały ich bezczelne działania ..

Kapitanie Graczyk to Pan mnie tak urządził ,a ja się zlitowałem nad Panem ..Jedno pytanie pozostaje, czy zrobił Pan to w pojedynkę czy robiliście to zbiorowo

.Panie Boże dzięki CI AMEN . lw
  • 18
@lechwalesa: Witam Panie Prezydencie. Z całym szacunkiem do Pańskiej osoby, naprawdę chciałem, aby Pańska współpraca z SB była nieprawdą. Chciałem tego 15 lat temu, kiedy po raz pierwszy ujrzałem dowody na to. Nigdy jednak nie odrzucałem prawdy nawet jeśli była ona bolesna. Jak to zmieniło mój stosunek do Pańskiej osoby? A no ni jak, po za tym, że przestał być Pan bohaterem narodowym w moich oczach. Z czasem również dowiedziałem się