Wpis z mikrobloga

Nie parkujcie na ulicy Barskiej. Straż Wiejska znalazła sobie miejsce do dojenia kierowców. Od kilku dni zakładają ciągle blokady..

W sumie to mam pytanie. Znacie ulice Barska, od strony dworca bus i hotelu retro? Jest tam zakaz postoju (nie dotyczy ludzi z pozwoleniem kbf). No dobra. Później mamy zakręt. w prawo i w lewo, lecz w lewo to wjazd do garażu podziemnego ICE Kraków. Czy to jest skrzyżowanie? Straż Wiejska uważa, że to nie jest skrzyżowanie, a ulica Barska to droga wewnętrzna i zakaz postoju obowiązuje na całej jej długości.

Rozumiem, że gdyby ktoś komuś tam przeszkadzał pieszym jakoś bardzo, stwarzał zagrożenie w ruchu SW mogłaby się o coś rzucać, ale #!$%@?, tam w sumie nikt nie chodzi, a parkować nie ma gdzie, za chwilę strefa. Doją by doić.

Dzisiaj widziałem jak jadą bez sprawnych tylnych świateł. Niestety nie zdążyłem zapamiętać nr.. :v


#krakow
  • 18
@Andczej: bo po jednej stronie stają przy chodniku, to ci z drugiej "muszą" już stawać na nim. :c Po drugie problemem są budowlańcy budynku przy hotelu garden zawalili wszystko firmowymi autami wokół i nie ma gdzie stanąć..
@niewidzialnyktos: paliwo kosztuje mnie mniej niż parkowanie. Cena parkingów jest z dupy. A większość płatnych stoi pusta. Spójrz na parking podziemny przy muzeum, parking pod Cracovia etc. Chore ceny.

zmienisz zdanie jak będziesz poruszać się autem po mieście.
@kubica94: chcąc jeździć mpk spod pracy jeździłbym z 2 przesiadkami. Wolę robić sobie 2x dziennie spacer z i do samochodu zostawiając go za strefą, ok 2km od pracy. I tak jestem szybciej niż mpk. ;) Ale.. puszki sa fe!
@Traviu: czemu miałbym nie odpisać? Nie siedzę non-stop na wykopie, piszesz jakbyś dopiero z gimnazjum wyszedł, wcale nie uważam, że jeżdzenie autem do pracy jest złe - każdy robi co chce, nie chcesz płacić mandatów ani za postój to zostawiasz auto poza strefą i idziesz na nogach, sprawa rozwiązana, ja tam dobrze czuje się wśród przyjaciół z autobusu, lubię takich jak Ty, pochwal się zarobkami - jesteś anonimowy!