@bananaanaalord: mnie mocno #!$%@?ł na mundialu Korea Japonia. Gdzie przegrywaliśmy chyba jedną bramką a on zamiast szybko łapać i podawać bo wynik trzeba gonić, to się rzucał na banalne piłki bo deszcz padał? i żeby mu nie wypadła. Po paru latach chyba ogarnąłem, że robił tak żeby nie #!$%@? nam więcej.

Bardziej kupił mnie Boruc gdy w 1 meczu euro Austria Szwajcaria wybronił parę setek na początku spotkania.
@bananaanaalord: Bardzo lubię Boruca za styl i szanuję za fantastyczne mecze w Celticu. Pomimo tego uważam, że najlepszym bramkarzem jest Dudek. W okolicach 2000 roku miałem w domu Wizję Sport. Dzięki temu co weekend mogłem oglądać młodego Dudka w Eredivisie. To co prezentował w tamtym okresie to poziom dogrywki z Milanem przez cały sezon. Pamiętam mecze gdzie Feyenoord nie wychodził z własnej połowy i wygrywał 2:0. Gdyby nie Benitez to jego
Tomaszewski

@rooger: Polecam książkę "Szamo" tam całkiem ładnie Grzesiek podsumował Tomaszewskiego. Nota bene Szamo był bardzo dobrym bramkarzem tylko strasznie nie po kolei miał w głowie :)