Wpis z mikrobloga

@pankrokowiec: "Szanowny Kliencie,

Informujemy, że transakcja w serwisie Allegro nr 6007319163 nie została zawarta z powodu błędnego przypisania przez system komputerowy ceny do towaru : SŁUCHAWKI SENNHEISER IE 80 WEST 125dB 1,2m. Towar, który chcieli Państwo kupić nie występuje w ofercie w przypisanej mu błędnie cenie - 39 zł. Prawidłowa cena towaru wynosi 699 zł. Z ostrożności informuję, że uchylamy się od wszystkich skutków prawnych oświadczeń woli składanych w toku
  • Odpowiedz
też dostałem od nich maila ...
czekam na informację w jaki sposób zwrócą wpłaconą kasę .

Swoją drogą co te słuchawki w sobie mają ,że są tak #!$%@? drogie ?
  • Odpowiedz
Jak się cofa hajs z tego PayU? Przy aukcji mam status "Zakończona" i coś takiego: "Przekazaliśmy Twoją wpłatę Sprzedającemu". Trzeba się ze sprzedającym skontaktować?
  • Odpowiedz
Jak ktoś robił przelew i chce zwrot to trzeba im na maila wysłać co i jak i dane do przelewu i poczekać do 14 dni. Tyle na czacie się dowiedziałem.
  • Odpowiedz
@raq195: nie mi to teraz tłumacz ;) outlet to tylko firma pod jaką prowadzi działalność gospodarczą przedsiębiorca ( spółka z. o.o. ) także taki hłyt marketingowy troszkę
  • Odpowiedz
Nie moga tego od tak sobie odrzucic, zostala zawarta , ja tam bede sie z nimi klocil, a meila napisali zeby wiekszosc "losi" sobie odpuscila.... widzialem w telewizji podobna sprawe i sad orzekal na korzysc kupujacego, to duzy sklep, zarabiaja tyle pewnie w jeden weekend , stac ich zeby to oplacic, klocicie sie z nimi, ja przynajmniej im nie odpuszcze
  • Odpowiedz