Wpis z mikrobloga

#acfunrace #04

1 - Organizatorzy: Simrace.pl, Wykop.pl #acleague, Simracing.pl, Drivecenter.pl
2 - Warunki ustala: simrace.pl
3 - Tor: Bridgehampton Summer - ? okr. (czas wyścigu ok. 1h + 25 min. sesja kwalifikacyjna) -
4 - Samochody:
- Audi Sport Quattro S1
5 - Asysty: dozwolone asysty mają poziom REALNE
6 - Uszkodzenia: 75%
7 - Ustawienia samochodu: setup odblokowany

Program eventu:
- Od 12.02-24.02.2016 (niedziela-środa) do godz. 22.00 otwarte będą pre-kwali patrz pkt. 10 (ustawienia serwera)
- 25.02.2016 godz. 20.30 rozegrane zostaną kwalifikacje do wyścigu głównego, które potrwają 25 min.
- 25.02.2016 godz. 21.00 start do wyścigu według wyników z kwalifikacji.

- Do eventu kwalifikuje się 22 zawodników na podstawie czasów z kwalifikacji tygodniowych.

Lista aktualnych hotlapów

więcej szczegółów tutaj

@xWaleq @rzezol @ckbucu @rzezol @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko @tatwarm @mdc

#assettocorsa #simracing
TheSznikers - #acfunrace #04

1 - Organizatorzy: Simrace.pl, Wykop.pl #acleague, Si...

źródło: comment_fGfCJW04KKfd529Ng4P66QfAgbWjRUZv.jpg

Pobierz
  • 14
@GotchaWRC: Tak myślałem, że o to Ci chodzi. Ale ostatnio się nad tym trochę zastanawiałem i wydaje mi się, że nie da się uniknąć pewnych nierówności. Np. kiedy pierwszy raz jechałem ten tor, tak żeby tylko popróbować, to od niechcenia na defaultowym setupie zrobiłem 1.44 bo jechałem na oculusie. Jak przesiadłem się na serwer, żeby porobić normalnie czasy i grałem tam już na monitorze, nie byłem w stanie nawet zbliżyć się