Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
@lechwalesa: @lechwalesa: Panie Prezydencie,prosze odpocząć od tej sprawy.Nic Pan nie osiągnie dzisiaj,wysyłając co jakis czas jakies wyjasnienia.Gdy w poniedziałek dokumenty zostaną udostępnione przez IPN,będzie miał Pan wówczas mozliwość do merytorycznego odniesienia sie do ich zawartości.
@ekspicio: Napisał, że tamten gość był z kontrwywiadu, a nie z SB.
Ale kwitów przyjmowania pieniędzy przez Wałęsy jest pełno i to właśnie z SB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lechwalesa: Panie Prezydencie. Prosze sie nie przejmowac poczynami malych ludzi. Dla wiekszosci Polakow jest Pan bohaterem. Nikt historii nie zmieni! Ci, co sie u mamusi pod pierzyna w tych czasach chowali ze strachu, niech zrobia sobie taki prawdziwy, chrzescijanski rachunek sumienia. Ludzie w Pana wierzyli i szli za Panem w ogien, a teraz miernota chce Pana wdeptac w ziemie i ograbic z Polske z symboli. Kto bedzie nastepna ofiara? Jak ktos
.Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko


@lechwalesa: Jesteś śmieszny wiesz czym jest grafologia? Chyba nie.Pisma nie da się podrobić twoje tłumaczenie nadaje się do śmieci ...WSTYDŹ SIĘ !!!
"Grafolodzy badając pismo biorą pod uwagę szereg czynników, m.in. nacisk pisma, wielkość, szerokość i pochylenie pisma, odległości między literami, wyrazami i wersami, sposób wiązania liter, linearność pisma, stosunek wielkościowy poszczególnych stref pisma, rytm i jakość