Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Oczekuję na fizycznych podrabiaczy tej prowokacji ,Oczekuję na człowieka który to umożliwił ..Pytanie jest czy od początku była to przygotowana prowokacja i ja się na to dałem nabrać ,[podejść] Czy jednak prawdą było że Pan zgubił pieniądze na kupno samochodu i dodatkowo kontrolowano Panu wydawanie pieniądze w pracach operacyjnych .W tedy ja się na Pana płaczącą prośbę zgodziłem podpisałem podobne papiery , ale Pan pod przysięgą obiecał że wszystkie te papiery wrócą do mnie a na pewno będą zniszczone . Był Pan nie esbekiem a kontrwywiadem .Nie widziałem Pana więcej po tym zdarzeniu , zastąpiono Pana myślałem wtedy różnie ,ale i tak że nastąpiła wpadka tego pomysłu i Pana usunięto . Bo jak Pan wie Pan zdobył moje zaufanie pewnymi Pańskimi zachowania mi które uznałem w tedy za sympatyzujące z moją walką .Ja Panu pomogłem i dotrzymałem słowa ,jednak dziś Pan musi powiedzieć prawdę A prawda jest że te materiały są podrobione a oparte na tamtym wytworzonym zdarzeniu . .Ja po pewnym czasie kiedy wymieniono podobnych do Pana ludzi na Esbeków odmówiłem wszelkich kontaktów. Nigdy więc nie było mojej zgody na tego typu współpracę i nigdy nie doniosłem ustnie i na piśmie na kogokolwiek nigdy nie byłem opłacany .Żadnego tekstu nie wykonałem .Miałem wybór radykalnie walczyć i przegrać ,albo w rozmowach w spotkaniach rozpoznać argumenty i jakość przeciwnika i na tej koncepcji dążyć do zmian .Wybrałem taką drogę i na tej drodze doprowadziłem etapami do pełnego sukcesu .a teras znając prawdę róbcie co chcecie .LW
  • 209
  • Odpowiedz
Prezydent, laureat nagrody Nobla, człowiek bogaty, obracający się od lat w elicie kraju i świata, a nadal ma problem z językiem polskim na poziomie podstawówki. Wstyd. Czytam te wypowiedzi i muszę intensywnie myśleć "co miał autor na myśli, co to k@!#a w ogóle znaczy?". Mózg się uwstecznia obcując z tego typu poziomem językowym.

@lechwalesa ma Pan na swoim koncie kilka książęk - kto je za Pana pisał? bo nie uwierzę, że
  • Odpowiedz
@F4k3: Zrobiłeś w swym poście tyle błędów, pouczając inną osobę, że aż spytam kto ciebie wykształcił, skoro piszesz po rosyjska to znaczy żeś durny agent w śmierdzących onucach.
  • Odpowiedz
@kryst: wymień proszę moje błędy, z chęcią się czegoś nauczę. Nie twierdzę, że mój język jest świetny, ale na pewno o niebo lepszy od byłej głowy państwa. Uczyła mnie tylko szkoła i książki które przeczytałem.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Na co Ci ten spektakl starcze? Powiedz prawdę, bo prawda nigdy nie jest zła. I nic nie stoi ponad nią, nawet dane słowo. Prawda wygrała w 89, a dziś chowa się na blogu w internecie. Wstyd! Im dłużej zwlekasz, tym błazny mają więcej pola do popisu. Utnij spekulacje. Daj sobą przykład dla dzisiejszych polityków...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lechu podaj nazwisko tej osoby, bo raz że mirko (czyli my) się niecierpliwi, a dwa że wygląda to w ten sposób, że czekasz na instrukcje od kogoś i grasz na czas pisząc: "Ten ktoś istnieje, ale teraz nie powiem" a później będzie znowu "Nie chcem, ale muszem" Człowieku już raz to przerabialiśmy z Tobą.
Zresztą .. co za różnica czy ta osoba się przyzna w ciągu kilku dni (nie
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Lechu, na Wykopie siedzą same siusiumajtki Korwina. Skoro chcą by Pan usunął konto to proszę nie usuwać, ale przenieść się na bardziej pluralistyczny Facebook. Dodatkowo powinien Pan zatrudnić rzecznika, bo przekaz od byłego Prezydenta RP i legendy Solidarności powinien być kontrolowany, a nie tak "na dziko". Pozdrawiam, wielki szacunek dla Pana Prezydenta za wszystko co Pan robił w przeszłości. Wszyscy, którzy Pana atakują są zwykłymi #!$%@?, antypolakami. Dołączam
  • Odpowiedz
  • 0
@lechwalesa: "Nie chcem, ale muszem!", jak zawsze "Odpowiem wymijająco wprost"... jak jest się nie winnym i nikogo nie kryje dla swojego i kolegów interesu to mówi się wprost jak było, normalny człowiek podaje nazwiska osób które mogą poświadczyć, z każdym dniem upada legenda... żal patrzeć jak po latach wszystko układa się w całość.
  • Odpowiedz