Wpis z mikrobloga

Czy ktoś próbował CM10.1 VJ Jelly Bean 4.2.2 v6.2 na #htcdesire? Wszystko na tym chodzi? zdziwiłbym się, ale kusi...

Jak działa #a2sd? Czy podobnie jak w przypadku D2EXT X-PART wszystkie aplikacje będę mogły lądować na karcie sd? I nie chodzi mi oczywiście tylko o dane. W desire bowiem na apki jest dużo za mało miejsca. Chodzi o wszytko! #pytaniedoeksperta #android #romy #root

tu wątek na xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2070704
  • 74
  • Odpowiedz
@przemek6085: ok, a co jeżeli chodzi o a2sd i d2ext x-part? Nie jestem w temacie a potrzebuję miejsca. Wiesz jak działa dokładnie ten a2sd? Mam teraz s2ext x-part ale na miui 2.3.30 i wszystko na sd ląduje.
  • Odpowiedz
@goromadska: a2sd działa, po instalacji romu musisz aktywowac a2sd z konsoli na telefonie i pyta czy wszystko dawac na ext4 czy tylko np appki

Podgląd live na kamerze szwankuje ale nie zauważyłem by odbijało się to na jakości zdjęć bo tez mało ich robię telefonem ;]
  • Odpowiedz
@kulisz: no ja niestety cykam i muszę to mieć, czy mimo wszystko pozwala to na robienie zdjęć?

No i jak z wydajnością? testowałeś np miui 2.3.30 i porównywałeś do tego?
  • Odpowiedz
@goromadska: Jeśli wszystko dasz na kartę to raczej tylko odnośniki będą w pamięci telefonu czyli pare kb. Ale ostrożnie trzeba z dawaniem wszystkiego na sd jak ma się ją lipną ;)

Cykłem teraz i produkt wyjściowy okejkowy
  • Odpowiedz
@goromadska: GP zaktualizowało się do najnowszego jakoś niedawno. Wcześniej była wersja z paczki gapps bo stockowe w romie czasami nie banglały, może coś się zmieniło w najnowszym wydaniu, bo ja instalowałem z wydania około początku kwietnia ;)
  • Odpowiedz
@goromadska: Aplikacje sprawdzają po wersji andka a nie jaki sprzęt jest :) Spotkałem się jedynie z tym, że mam za nowy soft, ale wystarczyło zgłosić wydawcy appki żeby sobie zaznaczył, że appka jest kompatybilna z najnowszym andkiem. Ostatni przykład Miboa od T-mobile krzyczała, że za nowy soft, napisałem do nich i po paru dniach już spokojnie mogłem zainstalować :}
  • Odpowiedz
@kulisz: ok fajnie, a sugerowałbym Ci spróbować zrobić update, bo chyba na tym który jest video działa ok ;)

Version 4.5 - Jan-12-2013 Download with GApps Download without GApps


Important fixes:

Camera Recording start working (use MX Player with S/W encoder for playing)

WiFi Tether fix (Check with changing credentials)

Fixed the E-Mail app issue with 4.4 Nightly
  • Odpowiedz
@goromadska: Pewnie jak mnie lenistwo nie pokona w końcu zrobię, ale na razie mi się nie chce :D

Panie instalacja całego romu 5-10min, konfiguracja max 30 minut jeśli wcześniej miałeś przynajmniej andka 4.1 więc pójdziesz spać wcześniej niż myślisz ;]
  • Odpowiedz