Wpis z mikrobloga

@dragon240994 aż muszę Ci drugi koment zostawić bo nie mogę tego znieść :D Kiedyś samiec wychodził z domu..Zostawiał tam żonę, wesolutką rodzinę, codzienne obowiązki, dbałość o szczegóły. Szedł do garażu i wsiadał w swoje Porsche, przenosił się w zupełnie inny czas w swoim życiu. Powoli wyjeżdżał z garażu a auto delikatnie pomrukując stopniowo pobudzało emocje, pierwsza prosta, pedał w podłodze, silnik wyje, a gość czuje że żyje. Wszystko co zostało w domu
@Wyder89: Panamera i cayenne mają logo porsche? Mają, więc są ze stajni porsche. Tak samo facet w rurkach dalej będzie facetem. #!$%@? to to co masz w głowie, a nie czym, jezdzisz albo nosisz. Też nie podobają mi się te modele, ale denerwuje mnie takie #!$%@?, że to już nie jest porsche.
@PhantomRain: absolutnie masz racje i grzechem by sie bylo z Toba nie zgodzic. Jest to jednak koniec pewnej epoki i jak Multipla by wyjechala ze stajni Porsche to Sebixy by ja kupily i prawily jaki to futurystyczny, jaki to przelomowy, jak on lamie standardowe podejscie i wreszcie jaki to on k*rwa wspanialy Porsche nad Porschami!