Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy z #informatyka to juz chyba mój enty wpis z prośba o pomoc przy złożeniu kompa. Sam mam siebie dosyć, ale tym razem bedzie mała #ofertapracy. Potrzebuje złożyć sprzęt do 6-7k bez monitora, myszki i klawiszy. Puszka ma być wystarczajaco mocna do gier na jak najwyższych ustawieniach. Podstawa byłaby karta GTX 980 ti, 32GB RAM, Dysk SSD to mus. Teraz oferta: z chęcią zapłacę Mirkowi, który pomoże mi to złożyć do kupy bo sam troche sie boje. Jestem z #lodz i za tydzień (urlop) z chęcią zacznę zabawę. Dobrze byłoby żeby Mirek miał jakieś doświadczenie poza składaniem kompuf kolegom. Takie mam ja sam. #pomocy #praca
  • 37
O, nie wiedziałem o takiej opcji. Dzięki. Jutro rano wyjeżdżam na ponad tydzień, ale pozwolę sobie zawołać Ciebie jak juz cos wymyślę. Mówisz że 7k bedzie mało?
@KubaJam: Więcej fps w grach. Po OC karty i proca jakieś 10-20% więcej klatek w zależności od gry, a dzisiaj to nie jest trudne, kwestia zmiany kilku ustawień w UEFI, programie typu MSI Afterburner i odpalenia programów testujących stabilność.