Wpis z mikrobloga

Wpadłem ostatnio na idiotyczny pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo że uwielbiam jedzenie, to koncept soylent zawsze wydawał mi się niesamowicie pasjonujący.
Po małym researchu zamówiłem odpowiednik produkowany przez brytyjską firmę Huel.

I tak o to przez najbliższy tydzień jadę tylko na proszku z wodą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo będe pił wodę z cytryną i colę zero.
Planuję przyjmować dziennie trochę ponad 2000 kcal, więc waga nie powinna strasznie lecieć w dół.

Postaram się dziennie wrzucać jakąś małą relację, jeśli ktoś jest zainteresowany to będę pisał pod tagiem #tydziennahuel
Nie mam oczywiście nic wspólnego z samym producentem, ani nikt mi za to nic nie płaci (niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).

#dieta #tydziennahuel #silownia #soylent
elegantB - Wpadłem ostatnio na idiotyczny pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo że uwielbiam je...

źródło: comment_0L19ifZOLZ9tyXfHgRLkfLPKBO9VhjGH.jpg

Pobierz
  • 22
http://huel.com/


@elegantB: jakie wziąłeś smaki? i skąd jesteś, odkupiłbym od Ciebie jedną/dwie porcję na spróbę ;p

W sumie trochę się interesuję, ale o Huelu pierwszy raz słyszę, mają dosyć drogi produkt swoją drogą. Ja jestem na Joylencie i jak narazie jest najlepszy na europejskie warunki, dobra cena i dobry smak. Do tego jeszcze obniżyli tydzień temu koszty wysyłki do PL (z 10 na 5 euro) i mają najlepszy bidon ;p

Próbowałem
@elegantB: no to pozamiatane xD jak mieszkałem w Birmingham to Joylent był moim ulubionym żarciem patrząc na koszty, smak jedzenia i kompletny brak chęci na gotowanie samemu ;p