Wpis z mikrobloga

@Derol: Z każdym dodatkiem poprawiają grafikę. Ciekawe ile jeszcze można wycisnąć z silnika Warcraft 3 i czy zdecydują się kiedyś na jakąś rewolucyjną wymianę :)
@zel: Pewnie nie prędko jeszcze, ale kto wie. Ja tam lubię styl WoWa, a i tak znacznie lepiej wygląda obecnie niż kiedyś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Derol: Ogólnie osoby z którymi siedzimy na alfie jakoś nie narzekają na większe ściny mimo że komputery nie mają najmocniejsze. Nie będzie takiej tragedii raczej, fakt - grafika jeśli chodzi o detale jest z każdym dodatkiem dokładniejsza. Alfa wygląda super :F Teraz jest maintance do 4 rano bodajże, nowy build wchodzi.
@Derol: Wiesz, ciężko powiedzieć. Jest na prawdę fajnie. Nie sprawdzaliśmy raidów jeszcze na testach bo za mało osób ściągneło alfe. Ale tak jak patrzymy na zmiany w klasach to w części jest spoko - dh jak dla mnie super, dk #!$%@?, itd itp. To dopiero alfa, nie było tuningu jeszcze tylko zmiany w specach. Zobaczymy, może będzie ok :) Jak nie, zawsze można konto opierdzielić :F
@nightstalk3r: Gdybym jeszcze miał czas na granie, ale zobaczę bliżej premiery jak to będzie wyglądało. Dzięki za rozmowę, uciekam spać. Miłego wędrowania po Azeroth ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Derol: powiem ci tak, 1 raz w tygodniu mam raid godzine dwie. codziennie na godzine lkguje zeby ogarnac garnizon na 8 charach i misje. na koniec miesiaca jest gold na pp i jeszcze zostaje.