Wpis z mikrobloga

serwus

Najlpeszym sposobem na poznanie działania #bitcoin i #kryptowaluty jest praktyka więc witam w jedynym prawilnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj w puli 0.0024BTC co na chwilę obecną daje zawrotną kwotę 1$ jednak przy umiejętnym obracaniu nim istnieje spora szansa na pomnożenie tego majątku czy to w zakładach bukmacherskich, pokerze czy na giełdzie(wszystko anonimowo).
Albo po prostu można kupić sobie za to piwko lub zapomnieć na dwa lata i kupić dobrą łychę.

Więc tak, plusujemy i losowanie przez mirkorandom o 23:23, zielonki też biorą udział.

Jak będziesz obserwował #coinformacje masz podwójne szanse an wygraną.

zawszespoko - serwus

Najlpeszym sposobem na poznanie działania #bitcoin i #kryptow...

źródło: comment_Exzq4oVz7MBRgRJTbWr9U8tk9M650Eqr.gif

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@zawszespoko: Pamiętam jak bitcoin dopiero co wszedł... Kumpla prosiłem by na wspólne konto (które mieliśmy by bawić się na silkroad :) ) wpłacił tysiaka wolnego odłożonego ale jemu się nie chciało i własnie miałem zapomnieć bo wiedziałem że rośnie w siłę. Niestety tego nie zrobił po paru miesiącach byłem u niego i wziąłem je bo akurat był jakiś melanż czy co... Jak był ten boom miałbym dobre 70-80tyś z tego
  • Odpowiedz
@CoSieMaNieUdac: no ale ogólnie jest pozew zbiorowy i japońska policja wysyłałą listy wszystkim którzy sie zgłosili. może coś byś ugrał
giełda sie nazywała MT.GOX, a wyruchał Cie gość co sie nazywa Karples ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz