Wpis z mikrobloga

Mój LETV X600 właśnie umarł. Wyciągnąłem z kieszeni żeby zadzwonić a on nic się nie odzywa, nie reaguje na żadne polecenia, długie przytrzymywanie power nic nie daje, jest zimny, po podłączeniu do kompa zapala się tylko dioda ładowania - ekran nie reaguje. Odczekam jeszcze jakiś czas do wyładowania baterii, może jest jakoś permanentnie zawieszony, chociaż jakoś w to nie wierzę.
Pytanie mam takie - jak to jest z tą gwarancją? Trochę się boję wysyłać im ten telefon - na czasie mi nie zależy, przeproszę się z LG G3, pewnie mi odeślą nowy, ale boję się że ten naprawią i będą mieli masę moich danych. Blokadę ekranu niby mam, ale to zawsze można jakoś obejść, szczególnie że nic nie szyfrowałem.
Ktoś już korzystał z gwarancji od EWOO?
#letv #ewoo
  • 25
@bendyz: W moim letv wifi działa kiepsko i i jestem w trakcie rozmów z ewoo... Ostatnio zapytał się mnie ile kosztuje wysyłka telefonu z Polski do Chin. Odpisałem mu że około 59zł czyli jakieś 14,5$, także jakby się pytał o to samo to wiesz co mu odpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@re-member85: Podobno x600 ma spore problemy z wifi. U mnie router na strychu i przez 2 stropy spokojnie łapie i na podwórku też mam zasięg. Porównywalny pod tym względem z LG G3.
Ja się tak na prawdę zastanawiałem czy jest sens odsyłać. To tylko i aż 500zł, a ilość danych w mailach itp jest bardzo duża. No nic działa, może będzie dobrze.
@Piw_Benzyna Nie ma dobrego czystego romu - serio. Najlepszy rom jaki mialem i mam nadal to Marshmellow oficjalny od LG. Sporo poprawili ale zarządzanie pamięcią wciąż ssie tak bardzo że boję się czasami wkładać ten telefon do spodni.
Otworzenie przeglądarki -> wczytanie strony -> otworzenie innego programu -> powrót do przegladarki i strona wczytuje się od nowa bo została wyrzucona z pamięci. W LETV X600 jest pod tym względem duuuużo lepiej.
@
@Piw_Benzyna: no tak wiesz ale do tego telefon trzeba wpiąć do internetu na początku żeby załapał taką komendę. A można przecież wejść w recovery i zrobić backup całego systemu. Kradzieże tożsamości to nie byle co.
Jakby co to ten telefon już mi działa więc nie boję dupy. Ale chyba pomyślę nad szyfrowaniem jakimś.