Wpis z mikrobloga

od kilku miesięcy spod mojego gównobloku jakiś sebamobil robi głośne PRRRRTTTT a potem jedzie w długą tymi koślawymi uliczkami aż trafi na obwodnicę (robiąc głośnie BRRRUMMM przetykane intensywnym hamowaniem na leżącym policjancie XD), tam szaleje z czystym sercem tym swoim 60km/h, przy czym jego wywoskowany właściciel zamontował chyba jakieś ruskie rury, bo słychać Pana Tej Ziemi w promieniu kilku stajań jak zaznacza teren śladami wyciekającego płynu do spryskiwaczy

pewnego dnia przykazałem sobie wyłowić wzrokiem ten cud motoryzacji, ale zawsze #!$%@?ł zbyt szybko, no trudno się mówi (,) dzisiaj mi się udało - zwyczajowe PRRRRTTTT rozległo się głośno i ja natychmiastowo hyc do okna, zerkam a to przecież to słynne #bmw przerobione na olej rzepakowy, podwozie niskie jak czoło u Wałujewa i koniecznie HEHE BODY dłuższe o pół metra niż konstrukcja pod spodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bmw #heheszki
  • 2
@kot_plackofil: Typowa bryka młodzieży wiejskiej, u mnie podobny pajac szpanował "laskom" z gimbazy (bo niedaleko niestety...) szrotwaggenem turbo vel passeratti - pewnego razu nie wytrzymałem i wieczorkiem obkleiłem mu przednią szybę karnymi #!$%@? z allegro za całe 5 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Widok pajaca #!$%@?ącego na czym świat stoi podczas odklejania tego dziadostwa następnego ranka przed praca = bezcenne :)