Wpis z mikrobloga

Mirki drogie takie pytanie. Mój rożowy boi się sam spać w mieszkaniu bo kiedyś jej koleżanka jakiś pierdół nagadała, oglądała paranormalactivity itp... Ja mam taką pracę, że raz na miesiąc lub 2 wyjeżdżam na około 10 dni. I ona strasznie to przeżywa i w ogóle. W przyszłości mamy zamieszkać w domu który remontuję, a tam z 2 stron jest las więc w ogóle tragedia będzie:) Czy jakiś psycholog czy ktokolwiek może na to coś poradzić? Kobieta dobra, ale pracę swoją też lubię no i trudne sprawy.

#pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 20
@wczoraj: @GreatDay: @ladzik: No staram się powoli. Ona ciągle żebym znalazł pracę tylko stacjonarną, że jak jest sama to nie śpi bo lądolód chodzi po domu i hałasuje jakby mielił pasztet;p. No jak się tam przeprowadzimy to planuje dużego pieseła bo do bloku to na pewno nie wezmę :) No dobra czyli muszę dalej ją powoli urabiać, a to że trzeba ostrożniej niż z dziećmi to wiadomo nie od
@szwedamar: Kup jej jakiegoś misia albo inną pierdułkę, jakiegoś bożka lub totem, powiedz jej, że to będzie ją chronić przed wszyskimi potworami i koszmarami. Może i brzmi głupio, ale wbrew pozorom może działać.
@MojePandemonium: Mieszkam na wsi, teraz dorywczo bo się wyprowadziłem. Ale... tam gdzie mieszkałem najbliższy sąsiad to około 1000m. Mamy 2 psy. Owczarek i Jamnik. Wszystko spoko, tylko gdy zwierzyna podejdzie czasem pod ogrodzenie, to szczekają jak #!$%@?. Nie ma możliwości aby Cię nie obudziły. Czasem szczekają na coś co siedzi w krzakach 300m. dalej. Więc nie wiem czy to tak fajnie mieć dużego psa, gdy w około ciemno.
@MojePandemonium: Mam owczarka i jamnika. Z reguły śpią w domu. Mają swoje miejsce i zawsze tam "oba" mordercy leżą. Czasem potrafią usłyszeć dzika przy ogrodzeniu o 2-3 w nocy. I na takiej pełnej agresji chcą wyjść na zewnątrz. A teraz pomyśl... Twój pies chce wygryź dziurę w drzwiach. Noc... Pasuje go wypuścić bo tak głośno szczeka ale jak tu otworzyć drzwi?
@MojePandemonium: Same się wyszkoliły. Miałem kiedyś jednego psa po szkoleniu i facet chyba miał złe podejście do niego, bo bał się wszystkiego. Te 2 to członkowie rodziny i są w domu zawsze. Jedyne czego im nie wolno to wchodzić na łóżka.