Wpis z mikrobloga

@pilot1123: w mieście #!$%@? mam tyle rowów i rozwijam taką prędkość, że ja #!$%@?ę. Szok.
Tylko naiwniacy kupują letnie opony do jazdy po mieście.
  • Odpowiedz
@kobeb: chodzi ci o to, że ludzie jeżdżą na letnich bo się boją o szybkie zużycie zimówek, czy o to, że bez sensu jest wymieniać opony i lepiej jeździć na wielosezonowej?
  • Odpowiedz
@anonim1133: jeste sloikiem a zimowe oponki grzeją się u mamusi 150 km stąd :c i jak już zaczęło być zimno to bałam się jechać na letnich do domu żeby zmienić na zimowe xd
  • Odpowiedz
@pilot1123: W większości przypadków lepiej jeździć cały rok na wielosezonowej lub nawet pseudozimowej, czyli M+S wciskanej przez sprzedawców jako zimowe. A przecież jedyne słuszne zimowe to te z oznaczeniem 3PMSF.
No i najlepiej jeździć do minimum 4mm bieżnika.
  • Odpowiedz
i jak już zaczęło być zimno to bałam się jechać na letnich do domu żeby zmienić na zimowe xd


@kote: Znam to. Ale mam koło połowy tego dystansu do słoikowa :P


A zmiana na letnie czeka, bo brat się bawi w malowanie letnich felg, trzeba czekać aż temperatura będzie na plusie aby to jakoś schło ;f
  • Odpowiedz
@anonim1133: bałam! Samochód stał praktycznie przez miesiąc nieruszany, dopiero jak temperatura wzrosła znacznie powyżej zera to zaczęłam jeździć. Jestem odpowiedzialnym kierowca, zatrzymuje się na strzalkach i w ogóle ʕʔ
  • Odpowiedz