Wpis z mikrobloga

Oto dowód, że palek jest #!$%@? w tej grze i należy skorygować go.

Ja MS 181 lvl maksymalnie w palka z mas flama mogę uderzyć za ~490 w jednej turze. Z SD biję za około 350 w niego.

171 RP uderza za mnie z basic attacku za bagatela 550 i dodatkowo w tej turze może jebnąć z SD z ~150, co daję maksymalny hit około 700. To jest chore.

Sorc, którego wybiera się, by w PVP być kozakiem, zagrożeniem okazuje się, że jest niczym w porównaniu do RP na tym samym lvlu. RP może uderzyć za 135% wartości tego co MS mając 10lvli mniej.
Balans jest konieczny, jeśli ktoś tak nie uważa to niech się #!$%@? Stonecutterem w łeb.
#mirkots
Pobierz m.....k - Oto dowód, że palek jest #!$%@? w tej grze i należy skorygować go.

Ja MS...
źródło: comment_JupiYIkKCrTfcqVfy78D5xy1AOnRYJn2.jpg
  • 35
@Magik_Antonio: to graj druidem jak chcesz parale, kraczki i sio, zobacz ile jest ms na serwerze - wcale nie jest tak źle jak to przedstawiasz - najbardziej przesadzony na tym serwerze jest knight ze względu na szybkość swojego ataku.
@endriu92: 10% to gówno a nie boost, zamiast 500 walne 550, no super a w zamian trace parale i reszte. MS zawsze był od siania postrachu swoim #!$%@?, aktualnie moze zrobic gówno. SD po 350 kiedy palkowi potrafi na wyższych levelach wejść 750 w kogoś z bolta
@FireDash: bo RP nie potrzebuje dmg z avalanche, może równie dobrze expić solo z hitami jakie ma w potworki (a są wysokie, bardzo), albo robić za lootbaga i jedynie martwić się o skill dist aby na pvp robić dps.
Na pułapie 200 lvl exp wygląda tak samo - EK bloker, ED sioher+avalanche, MS vis hury+avalanche, RP lootbag który zbiera itemy gdy grupa idzie na po następne 8 drakenów.. no nie oszukujmy