Wpis z mikrobloga

Oto dowód, że palek jest #!$%@? w tej grze i należy skorygować go.

Ja MS 181 lvl maksymalnie w palka z mas flama mogę uderzyć za ~490 w jednej turze. Z SD biję za około 350 w niego.

171 RP uderza za mnie z basic attacku za bagatela 550 i dodatkowo w tej turze może jebnąć z SD z ~150, co daję maksymalny hit około 700. To jest chore.

Sorc, którego wybiera się, by w PVP być kozakiem, zagrożeniem okazuje się, że jest niczym w porównaniu do RP na tym samym lvlu. RP może uderzyć za 135% wartości tego co MS mając 10lvli mniej.
Balans jest konieczny, jeśli ktoś tak nie uważa to niech się #!$%@? Stonecutterem w łeb.
#mirkots
m.....k - Oto dowód, że palek jest #!$%@? w tej grze i należy skorygować go.

Ja MS...

źródło: comment_JupiYIkKCrTfcqVfy78D5xy1AOnRYJn2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@marahin: Marian, weź sobie kartkę i ołówek i zapisuj takie propozycje nawet z mirko. Przewija się tego pełno, a zawsze kierujesz na forum :/
  • Odpowiedz
@Veuch: kieruję na forum, bo na forum nie potrzebuję kartki i ołówka - a i tam każdy gracz może się wypowiedzieć, i jestem w stanie śledzić dyskusję w łatwy sposób. Od tego ono jest, od tego jest ono.
  • Odpowiedz
@marahin: ja wiem, rozumiem, wtedy każdy sobie może przeczytać itd. Ale mimo wszystko mógłbyś (nie wiem, może tak robisz?) notować sobie na boku takie luźne propozycje, powiesić sobie przy biurku i mieć jakieś rozeznanie :P
pozdro z fartem mordko XDD
  • Odpowiedz
@Veuch: tylko, ze taka propozycja jest juz na forum, a ja potrzebuje zobaczyc opinie ludzi, poczytac, miec roznorodnosc i mozliwosc wyciagniecia statystyk. Tego sam nie zrobie.
  • Odpowiedz
@StayAlive: Tak? Mi absolutnie nie przeszkadza to, że mogę łatwo paść. Z tym się liczę.
Problemem jest to, że RP jest absurdalnie silny.
Żeby zabić 100 ED czy MS wystarczy dobry hit 100 palka. Żeby tego samego EDa czy MS zabić MSem ten MS musi mieć jakos 180 lvl a i tak nie będzie to proste.
  • Odpowiedz