Wpis z mikrobloga

@WielkaPolska: w całym UE :) A otworzenie konta walutowego (jak już jakieś tam masz) to sekunda roboty :)
Możesz za granicą płacić bez prowizji i z walutowego (bardziej opłacalne) ale też z normalnego po kursie z danego dnia (wiadomo, mają trochę zawyżony, ale jest ok).
  • Odpowiedz
@marysiaw: Niedawno zadawałem to samo pytanie. Wybrałem millenium i jestem bardzo zadowolony. Wszystko za free pod dwoma (jak dla mnie) łatwymi warunkami: przelew przychodzący na min. 1000zł i jedna transakcja kartą płatniczą.
Bardzo fajny bank internetowy i mobilny. Ogólnie polecam :)
  • Odpowiedz
@sagi23: No tak, wprowadzili to jakoś niedawno, ale większość banków tak ma. Poza tym jeśli używa się tego jako głównego konta, to 200 to nawet nie są jedne porządne zakupy, więc w sumie nawet nie trzeba o tym pamiętać :)
  • Odpowiedz
@npsr: no własnie ale ja tam założyłem konto tylko po to by mieć szybki dostęp do kantorka w aliorze i drugi rachunek walutowy i nie jest to mój jedyny bank tzn. główny i ... skurczy* zaje* mi szóstkę.
  • Odpowiedz
@sagi23: bo to kantor a to, co wysłałem to przelicznik (w sensie kurs po jakim lecą jak wpłacisz złotówy na walutowe). Ale na walutowe wpłacam walutę zazwyczaj :)
  • Odpowiedz