Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy od mirków spod tagu #emigracja #uk
Mój National Insurance Number jest za stary, żebym mógł go używać do potwierdzenia adresu(firmy niektóre chca list nie starszy niż 3 miesiące, więc potrzebuje by mi wysłali nowy. No I tu jest problem. Internet przerzuca, by do nich dzwonić, a jak się do nich dzwoni to przerzucają na internet.
Może ktoś coś takiego załatwiał I wie którym kanałem trzeba uderzać, by ten numer uzyskać(powtarzam - numer mam, potrzebuje by po prostu jeszcze raz wysłali mi ten liścik)?
Dzięki z góry
  • 17
@quit13: nie możesz powiedzieć, że 'zgubiłeś' i zeby Ci wyslali nowy? ja też miałam kilka podejść, żeby założyć konto w barclaysi, za którymś razem się udało
Lloyds

@quit13: dowód + najlepiej list potwierdzający od landlorda, że mieszkasz(wystarczy na kartce napisać, że landlord wynajmuje Ci pokój/mieszkanie pod tym adresem i tyle). Powinno przejść.
@quit13: Lloyds założy na dowód. Żeby uzyskać NIN trzeba wysłać pisemną prośbę o ponowne przesłanie, ale oni mają z 9 tygodni na załatwienie tego. Kolega czekał 2 miesiące i zdążył wyjechać do Polski z powrotem zanim przyszedł list.