Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Ciekaw jestem czego używa Buraczek ;)
Sam osobiście jeszcze używam Nokii C2-01 i mi wystarczała do Twittera, Facebook'a a i Mirko mogłem na niej ogarniać. Wszystko to inni robili na swoich Srajfonach robiłem na Symbianie. Symbian > Gówno > iOS (system, iP to gówno) > Android ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale za niedługo będę się przenosił, najprawdopodobniej na XPerię E4 bo <500zł a ja nie mam
@wladek-wlodyszkiewicz: a porządny laptop to taki, którym można pizgnąć z 20cm chociażby? No chyba nie, bo sprzęt nie jest do tego przeznaczony. A iPhone JEST ultra-porządny - nie trzeszczy, nie skrzypi, ekran nie odpada (Xperia Z), jedyne co, to ludziom po 3-4 latach przycisk home i power niekiedy nie "załapie", to tyle jeśli chodzi o mechanikę ;)
@Atariauke: Porównujesz #!$%@?ęcie laptopa z 20 cm? #!$%@? porównanie. Ja do teraz mam SGS2 i też nie skrzypi, ekran nie odpada i jakos nie mam problemów z przyciskami. I nie nazywam go ultra-porządny. Ostatnio jednemu youtuberowi spadł iphone 6 w case i co? Niby case zajebistej firmy a iphone pękł. Za dużo jest przypadków, żeby mnie przekonać do wytzymałości srajfonów. Nawet #!$%@? z bratem nie moge zagrać z statki przez bluetooth
@wladek-wlodyszkiewicz: gra się nie łączy, nie iPhone. iPhone się połączy z andro, nie sr#j już. No porównuje do #!$%@?ęcia laptopa z 20cm, to chyba nie za mało. A laptop się może uszkodzić, bo nie jest przeznaczony do #!$%@?ęcia, tak samo jak iPhone, czy jakikolwiek inny smartphone (z pewnymi wyjątkami).
@Atariauke: Polaczy tylko po #!$%@? jak nie moge z nim pograc? Nie gadaj ze ta sama gra nie polączy sie miedzy sobą w multiplayer. Porządny sprzęt to taki, który przypadkiem spadnie i sie nic nie stanie. Co za debil specjalnie pizgnie z 20 cm zeby sprawdzić wytrzymalosc sprzetu?
@wladek-wlodyszkiewicz: no sam sobie przeczysz, mówisz, że porządny sprzęt wytrzyma, a laptopa z 20cm nie spuścisz, skoro tak gardzisz "słabymi" rzeczami, to masz pewnie twardego della i na pewno wytrzyma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Powtórzę Ci - porządność sprzętu porządnościa, ale nie służy on do pizgania ani z 20cm, ani na podłogę
@Atariauke: Gdzie przecze? Chyba jest roznica pomiedzy przypadkiem a specjalnie nie? Jak ty sie uczeipiłes tego pizgania... Jak ktos rzuca zamiast kłaść no to już jego sprawa. Ty tez pewnie nie kupujesz slabej rzeczy ktora ma Ci sluzyc kilka dobrych lat, prawda?