Wpis z mikrobloga

"Ja uważam, że jeżeli tępa dzida oskarży o gwałt którego nie było, sąd powinien zezwolić na gwałt oskarżonemu."

"ludzkie samice to największy przegryw na tej planecie, tak naprawdę służą tylko do przedłużania gatunku, do niczego się nie nadają, nic nie osiągnęły, nie wygrały żadnej wojny a ich jedyny atrybut to wygląd który i tak przemija. "

"#!$%@? #!$%@? do Muslimów je wysłać! Tam się nauczą szanować mężczyzn!"

I moje ulubione z kategorii "każdy Polak jest prawnikiem":

Cipy o to samo powinny być oskarżone. Ogólnie powinno być tak, że jeśli ktoś kogoś o coś oskarża i tamta osoba okazuje się w 100% niewinna na podstawie jednoznacznych dowodów, to osoba oskarżająca powinna być oskarżona o to samo, ale z góry winna i skazana.

Festiwal emocji, bluzgów, nienawiści, gorzkich żali i mądrości ludowych uważam za oficjalnie otwarty.

#listaosobista
  • 54
@Ginden: A gdzie znalazłeś w tych komentarzach postulat "zaostrzenia kar za składanie fałszywych zeznań"?

Ja znalazłam jakieś pomysły, żeby gwałcić kobiety niesłusznie oskarżające, żeby oskarżać oskarżających o to samo, o co oskarżali (maj fejwret) i kilka innych tym podobnych, ale niczego, co przypominałoby twój postulat.
@Ginden: No nie wiem, czy pomysł oskarżania pomawiającego o to samo, o co on pomawia, ma cokolwiek wspólnego z zaostrzeniem kar za fałszywe zeznania :-)

Chyba, że to jest postulat wprowadzenia prawa Hammurabiego.
@parzystokopytny: Intuicja podpowiada mi, że związek przyczynowo-skutkowy byłby spory.

@Ginden: Pomijając fakt, że intelektualizujesz na siłę bardzo prostacką wypowiedź:

Efekt tego, co proponujesz byłby taki, że gdybyś kogoś oskarżył, a sąd by go uniewinnił, to ty w następnej kolejności stanąłbyś na ławie oskarżonych.

Surowe kary - tak - ale za krzywoprzysięstwo przed sądem.
@Ginden: Nie wiem jak wyglądają procedury dowodzenia takiego fałszywego oskarżenia, więc nie przybiję ci piony.

W każdym razie ja bym się np. przyjrzała przepisowi, który pozwala kłamać we własnej sprawie.
@dziadekwie: To jedne z najsmutniejszych, najbardziej żenujących komentarzy jakie widziałem na wykopie(a widziałem Twoją kompilację o mniejszościach!)

Albo lepiej jak by je teraz każdy mógł je do woli gwałcić, a policja i prokuratura nie przyjmowałaby (umarzała) zgłoszenia, kierując się brakiem wiarygodności poszkodowanej.


Mokre sny pryszczatych socjopatów? ;_;
Albo lepiej jak by je teraz każdy mógł je do woli gwałcić, a policja i prokuratura nie przyjmowałaby (umarzała) zgłoszenia, kierując się brakiem wiarygodności poszkodowanej.


@Palosanto: No proszę i to jeszcze na jakim propsie...
@Threepwood:

Teraz pytanie: czym wykopki różnią się od muslimów?


Napisałeś to pytanie w chwili, kiedy moja lepsza połowa zerknęła mi przez ramię i skomentowała: im się marzy szariat, to nie są normalni ludzie.

I a propos tej pełnej hipokryzji troski wykopków o prześladowane w islamie kobiety i jednoczesnej ich, widocznej w wielu komentarzach, pogardy dla nich - przypomniał mi się ten wątek: http://www.wykop.pl/wpis/712583/