Wpis z mikrobloga

"Ja uważam, że jeżeli tępa dzida oskarży o g---t którego nie było, sąd powinien zezwolić na g---t oskarżonemu."

"ludzkie samice to największy przegryw na tej planecie, tak naprawdę służą tylko do przedłużania gatunku, do niczego się nie nadają, nic nie osiągnęły, nie wygrały żadnej wojny a ich jedyny atrybut to wygląd który i tak przemija. "

"P--------e k---y do Muslimów je wysłać! Tam się nauczą szanować mężczyzn!"

I moje ulubione z kategorii "każdy Polak jest prawnikiem":

Cipy o to samo powinny być oskarżone. Ogólnie powinno być tak, że jeśli ktoś kogoś o coś oskarża i tamta osoba okazuje się w 100% niewinna na podstawie jednoznacznych dowodów, to osoba oskarżająca powinna być oskarżona o to samo, ale z góry winna i skazana.

Festiwal emocji, bluzgów, nienawiści, gorzkich żali i mądrości ludowych uważam za oficjalnie otwarty.

#listaosobista
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ginden: A gdzie znalazłeś w tych komentarzach postulat "zaostrzenia kar za składanie fałszywych zeznań"?

Ja znalazłam jakieś pomysły, żeby gwałcić kobiety niesłusznie oskarżające, żeby oskarżać oskarżających o to samo, o co oskarżali (maj fejwret) i kilka innych tym podobnych, ale niczego, co przypominałoby twój postulat.
  • Odpowiedz
@Ginden: No nie wiem, czy pomysł oskarżania pomawiającego o to samo, o co on pomawia, ma cokolwiek wspólnego z zaostrzeniem kar za fałszywe zeznania :-)

Chyba, że to jest postulat wprowadzenia prawa Hammurabiego.
  • Odpowiedz
@parzystokopytny: Intuicja podpowiada mi, że związek przyczynowo-skutkowy byłby spory.

@Ginden: Pomijając fakt, że intelektualizujesz na siłę bardzo prostacką wypowiedź:

Efekt tego, co proponujesz byłby taki, że gdybyś kogoś oskarżył, a sąd by go uniewinnił, to ty w następnej kolejności stanąłbyś na ławie oskarżonych.

Surowe kary - tak - ale za krzywoprzysięstwo przed sądem.
  • Odpowiedz
@Ginden: Nie wiem jak wyglądają procedury dowodzenia takiego fałszywego oskarżenia, więc nie przybiję ci piony.

W każdym razie ja bym się np. przyjrzała przepisowi, który pozwala kłamać we własnej sprawie.
  • Odpowiedz
@dziadekwie: To jedne z najsmutniejszych, najbardziej żenujących komentarzy jakie widziałem na wykopie(a widziałem Twoją kompilację o mniejszościach!)

Albo lepiej jak by je teraz każdy mógł je do woli gwałcić, a policja i prokuratura nie przyjmowałaby (umarzała) zgłoszenia, kierując się brakiem wiarygodności poszkodowanej.


Mokre sny pryszczatych socjopatów? ;_;
  • Odpowiedz
Albo lepiej jak by je teraz każdy mógł je do woli gwałcić, a policja i prokuratura nie przyjmowałaby (umarzała) zgłoszenia, kierując się brakiem wiarygodności poszkodowanej.


@Palosanto: No proszę i to jeszcze na jakim propsie...
  • Odpowiedz
@Threepwood:

Teraz pytanie: czym wykopki różnią się od muslimów?


Napisałeś to pytanie w chwili, kiedy moja lepsza połowa zerknęła mi przez ramię i skomentowała: im się marzy szariat, to nie są normalni ludzie.

I a propos tej pełnej hipokryzji troski wykopków o prześladowane w islamie kobiety i jednoczesnej ich, widocznej w wielu komentarzach, pogardy dla nich - przypomniał mi się ten wątek: http://www.wykop.pl/wpis/712583/
  • Odpowiedz