Wpis z mikrobloga

Mircy, wiecie jak jest obecnie w Plusie z tym LTE bez limitu danych? Po wykorzystaniu zadanego pakietu w miarę to chula czy zawężają tak że korzystanie z neta staje się praktycznie niemożliwe?
Rok temu wiem że były imby z tego powodu ale podobno po drodze weszły nowe oferty i może się coś zmieniło. Zainteresowany byłbym 50gb z tego linku http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/oferta-internet.cp?packageName=pakiet-80&cpClient=false&offerType=MM i właśnie nie wiem jak to z tą prędkością po wyczerpaniu pakietu danych jest w praktyce (bo teoretycznie "Po wykorzystaniu pakietu danych korzystasz z Internetu LTE bez limitu danych w cenie abonamentu. Usługa dostępna w zasięgu LTE").
#plus #internet #lte #pytanie
  • 8
@sievca: Przeczytaj regulamin. Oni gwarantują jedynie 8kilobitów.

Po wykorzystaniu pakietu danych korzystasz z Internetu LTE bez limitu danych w cenie abonamentu

No tak, bez limitu z gównoprędkością.
Właśnie nie wiem bo w pakiecie 30GB jest zapis "Po wykorzystaniu pakietu danych korzystasz z Internetu LTE bez limitu danych, z prędkością do 5 Mb/s. Usługa dostępna w zasięgu LTE." a w tym z 50GB już "Po wykorzystaniu pakietu danych korzystasz z Internetu LTE bez limitu danych w cenie abonamentu. Usługa dostępna w zasięgu LTE."
I tu mam zagwozdkę czy te wyższe pakiety po wyczerpaniu limitu mają jakąś akceptowalną prędkość czy te