Wpis z mikrobloga

Mirosławy mam zagwozdkę co do drukarki/ plotera. W pracy potrzebujemy od czasu do czasu wydrukować pliki z cada, jakieś rzuty budynków czy coś w ten deseń.
Nie mam zielonego pojęcia jaką kwotę należy poświęcić na jakiś sensowny sprzęt? Czy bardziej się opłaca drukować po punktach ksero takie rzeczy? Jest ktoś w stanie powiedzieć ile by nas taka przyjemność kosztowała? Ewentualnie polecić jakiś sprzęt w rozsądnej cenie w stosunku jakość/kosztów wydruku? O jakich tutaj kwotach mówimy?

#pytanie #drukarki #plotery #kiciochpyta
  • 3
@Gallonimus: tylko też jakie to są koszty? Aktualnie drukujemy raz na kilka tygodni, ale podejrzewam, że z czasem może być tego więcej. Czy nie okaże się, że po roku dzierżawy takiego sprzętu mogliśmy mieć nowy na własność. Pytam, bo nie bardzo się w tym orientuję.
@Napleton: Najlepiej wyszukać w internecie firmę, która się tym zajmuje blisko was i przedzwonić. Zazwyczaj robią wyceny pod klienta. Tak przykładowo mogę ci z głowy rzucić co pamiętam. Wynajem dużego ksero to jakieś 120zł netto/msc. W tej kwocie masz jakieś 2500-3000 stron wydruku. Nie martwisz się o serwis i materiały eksploatacyjne.