Wpis z mikrobloga

@AnnaJ: Nie służy ci taki makijaż, słoneczko. Nawet jak jesteś mrok i lubisz wyłącznie takie klimaty, to możesz zrobić to tak, że makeup będzie ci dodawał urody.
  • Odpowiedz
@AnnaJ: OK, ale po co dawac innym wyzyc sie na swoim wygladzie? tym bardziej, ze w mojej opinii nie maja do tego najmniejszej podstawy - jednak za stary na takie liberalne podejscie jestem :)
  • Odpowiedz
@sajko: Ale ja ci nie karze wychowalac mojego zdjecia. Tobie nie podoba sie moj makijaz ok! ZOstaw to dla siebie. Nie bede sie kierowac radami z internetu. Zrobilam jaki zrobilam. W RZeczywistosci nie jestem taka biala a moje brwi nie sa takie ciemne. Tak padlo swiatlo i tak wyszlo.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Juz pisalam dlaczego dodalam zdjecie. Wg. nich moj makijaz jest zly a wg. mnie jest ok. Nie zamierzam nic zmieniac. Tapetuje sie juz dobre 15 lat wiec nie martw sie tragedii nie ma. A zdjecie jak zdjecie, zle swiatlo i wyszlo jak wyszlo.
  • Odpowiedz
@raczynska: OK...makijaz byl zrobiony na Super Bowl. Jestem fanka Panthers wiec musialo byc na niebiesko (wiem, nie widac niebieskiego bo zdjecie wyszlo jakie wyszlo). Na codzien nie maluje sie mocno, praktycznie same rzesy.
  • Odpowiedz
@AnnaJ: ale dziewczyny mają rację, wyglądasz trochę jak smutny piesek, a trochę jak taka przeklęta lalka z horroru w tym makijażu. Myślisz, że wszystkie chcą tylko dokopać drugiej? To podlatuje już trochę pod NIE ZNASZ NIE OCENIAJ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: taki smutny piesek jestem z natury. No makijaz nie jest najlepszy, ba pierwszy raz taki zrobilam na szybko. Na codzien w ogole sie tak nie maluje, wiec nie bede sie stresowac tymi radami Bo nie nosze takiego makijazu. Doceniam dobre rady ale to brzmi troche jakbym musiala sie tym przejmowac...a ja na prawde man to gdzies ze jakas tam brew zle wyszla. Nie przywiazuje do tego wagi, moze brzmi
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: taki smutny piesek jestem z natury. No makijaz nie jest najlepszy, ba pierwszy raz taki zrobilam na szybko. Na codzien w ogole sie tak nie maluje, wiec nie bede sie stresowac tymi radami Bo nie nosze takiego makijazu. Doceniam dobre rady ale to brzmi troche jakbym musiala sie tym przejmowac...a ja na prawde man to gdzies ze jakas tam brew zle wyszla. Nie przywiazuje do tego wagi, moze brzmi
  • Odpowiedz