Wpis z mikrobloga

@katera: Mi nie podpadniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogłabyś powiedzieć, o które chodzi? Bo parę wyszło krzywych więc żeby je wyprostować musiałem trochę uciąć, a inne kadrowałem w czasie obróbki żeby na przykład usunąć auta albo kontener z gruzem :D
@MiszczJoda: 1, 2, 3, 4 i na końcu to z jasnymi podcieniami - aż człowiek chce obniżyć obraz na ekranie :)

Wiem, że czasem trudno uniknąć takiego kontenera z gruzem w kadrze - jeśli się da, to oblecieć wzrokiem ramkę kadru, czy nic nie wlazło i czy nie trzeba będzie tego wycinać, albo przyjąć ów kontener jako punkt centralny/temat zdjęcia. Zmiana kadrowania w obróbce czasem potrafi popsuć zdjęcie.

Mądrzę się, chociaż
@wojtasu: tutaj jest kwestia co się komu podoba - do mnie bardziej przemawia 'oko' Miszcza, jakoś jest bliższe temu, jak ja patrzę przez obiektyw i na co sama zwracam uwagę - geometria, detal, przypadkowy człowiek w przestrzeni.

U ciebie jest bardziej forma, kompozycja centralna, szerszy kadr - akurat nie moje klimaty.

W ogóle szkoda, że tak późno pisałeś o tym fotografowaniu, bo byłam wyjechana. Następnym razem daj znać jakiś dzień wcześniej.