Wpis z mikrobloga

Mirki. Szybki szpil. MX Blue, MX Brown.
#mechanicznaklawiatura do #pcmasterrace KTL bądź pełnowymiarowa
Ma być prosta, podświetlanie (bez bajerów, jeden kolor i włączenie/wyłącznie starczy) i na fakturę :D
- Corsair K70
- Ducky One / Legend / reszta -> tu jaja, trzeba sprowadzać z NL - to ok, bo UE. Z Tajwanu nie ok, bo cło i reszta.
- WASD Code 87 -> tego nie dostanę już niestety, ale mi najbardziej odpowiada.
- Filco nie mają podświetleń :/
- Jakiś CM
- mogę od znajomego nówkę za 50% ceny Razer BlackWidow Chroma <- tutaj bez faktury, ale po kosztach, festyn barw mogę zmienić na 1 kolor, który mi odpowiada.
Cena? Powiedzmy do 1k PLN, ma wytrzymać kilka lat.
  • 13
@Masterczulki: Zakończę Twoje poszukiwania ;) Chciałem Pok3r, ale dostanie go w Europie jest ciężkie i trzeba się strasznie naczekać.

Kupiłem: CMStorm QuickFire Rapid-i. Wygląda DOKŁADNIE jak WASD Code 87, MX Brown, kilka trybów podświetleń, poniżej 500zł. Dostępna bez problemu w Polsce. Nie znalazłem nawet żadnych minusów :)
@robert919: Pok3r na amazonie jest, ale za 90-100 funtów + przesyłka dziwna. Zapomniałem Rapid-i wrzucić na listę. To była pierwsza, która zwróciła moją uwagę ;)
Mam teraz na testach tego Razera BlackWidow Chroma. Trochę duża, Razerowe Greeny robią dobry hałas :D
@Masterczulki: Firma która sprzedaje Pok3r na Amazonie ma tragiczną obsługę klienta. Co jakiś czas mają dostawę do Europy i wtedy najpopularniejsze nawet się na stronie nie pokazują. Chciałem czarny MX Clear ANSI - zapomnij, jest lista kolejkowa i nie mają możliwości (zamiaru?) dosłać więcej. Za to gniją tam na aukcjach ISO UK czy FR. Jest jedna firma z USA która co jakiś czas organizuje dropy, ale koszt wysyłki z USA +