Wpis z mikrobloga

Nie czytałem tej książki, ale przejrzałem pobieżnie punkty tam zawarte będąc w jakiejś księgarni i muszę powiedzieć, że jest ona zgodna z rzeczywistością. To znaczy gdy dość często rozmawia się z kobietami czy flirtuje, nawet nie znając tej lektury, widzi się, czy rozpoznaje, trochę podświadomie te sygnały, które kobieta daje, typu:
1. Odchylony nadgarstek przy brodzie.
2. Schylona pozycja ciała.
3. Układanie się symetrycznie do naszej sylwetki.
4. Zerkanie z drugiego końca pokoju.
5. To słynne już kręcenie włosów.
6. Spontaniczny i specyficzny uśmiech odchylenie w bok głowy przy emocjonalnym opowiadaniu przez nas jakiejś rzeczy itd.

Jest tam tego pełno i wielu sobie nie przypomnę, ale dla #tfwnogf jak najbardziej polecam, szczególnie, ze duzo mirków skarży sie, ze nie rozpoznaje tych sygnałów. I tak, uważam, że to wcale nietrudne by spostrzec czy podobamy się kobiecie. Gorzej tego potem nie #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czytajzwykopem #ksiazki #podrywajzwykopem
typowa_zielonka - Nie czytałem tej książki, ale przejrzałem pobieżnie punkty tam zawa...

źródło: comment_lZ9gEuJJbGvhegDeOtMUnuzcIYaSviXG.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: Jeszcze nie spotkalem kobiety, ktora obsesyjnie nie myslalaby o seksie, bzykaniu, podrywaniu, trzymaniu za raczke i co tam jeszcze. Kobiety sa zaprogramowane na tworzenie gniazda. Wszystko filtruja w swojej glowie przez to gniazdo, kopulacje, prokreacje i wychowywanie potomstwa. Mezczyzni, ktorzy to rozumieja nie musza analizowac zadnych znakow. Sa slowa klucze, bardzo proste slowa, ktore klada do lozka kazda kobiete. Podobnie jest z mezczyznami, z tym ze mezczyzni maja obsesje
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: do niej o niej i twoich uczuciach do niej: wszystkie slowa we wszystkich przypadkach i roznorodnych zwiazkach frazeologicznych wyrazajacych cieple uczucia: zaufanie, wiara, cieplo, wiarygodnosc, bezpieczenstwo, radosc, pamiec, serce. O sobie, wszystko to czego brakuje w gniezdzie: samotnosc, chlod, obojetnosc, bol, meka, tesknota.
Mozna to zlaczyc na dowolne sposoby. Np. Bez twojego ciepla czuje bol. Albo zdania bardziej zlozone: tesknota jaka mialem w duszy zniknela, gdy poczulem bicie twojego
  • Odpowiedz
@typowa_zielonka: spoko. Pamietaj o umiarze. Czasem wystarcza bardzo proste zabiegi. Np. Jak powie cos o matce, mowisz podoba mi sie ze pamietasz o swojej mamie. Jak dzwonisz godzine po spotkaniu mowisz: nie moglem sobie znalezc miesca sam w domu. Gniazdo. To jedyne co musisz pamietac. :)
  • Odpowiedz