Wpis z mikrobloga

No wreszcie. Dokładnie 366 dni po premierze gry wreszcie doszedłem do napisów końcowych Monster Huntera 4 Ultimate.
Kilka dni temu jeden z anonimowych mireczków tutaj wykierował mnie z HR5 pod samą bramę G-Ranka (no, pochwal się kim byłeś ()), ale żeby nie czuć się jakbym oszukał system, obiecałem sobie, że nie będę ani upgrade'ował armora, ani robił żadnej broni czy armora z potworów z wyższych poziomów High-Ranka i przetestuję swoje siły wykorzystując single-playerowy gear.


Zrobiłem też parę G-Rankowych questów solo i nie były aż takie trudne, no może z wyjątkiem eventowego Lagombi :P
130h gry, wreszcie mogę umrzeć spokojnie, a właściwie mógłbym, gdyby nie to, że miałem zrobić G-Rank ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#nintendo #3ds #monsterhunter #monsterhunter4ultimate #mh4u
j.....b - No wreszcie. Dokładnie 366 dni po premierze gry wreszcie doszedłem do napis...

źródło: comment_azECkmTxQ2OZHHePQ0nYsZK7DTL68kaG.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@TOP___BK: Łapać stwory można, zabijać stwory można, no Pokemony jakby nie patrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chociaż może być jedna poważna wada: w tej grze nie ma pasków HP, słyszałem że podobno 90% ludzi rezygnuje z gry w MH dowiadując się że trzeba długo bić potwory nie wiedząc ile im zostało HP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@anddom03: Pierwsze 201 questów zrobiłem Hunting Hornem, potem jak zauważyłem że za wolny jest na HRowe potwory to wróciłem na 50 questów do mojej broni z MH3U którą też z 200 questów wtedy zrobiłem, Long Sword. Ale zaczęło mi się nudzić, stąd taka długa dziura niegrania. Wróciłem, złożyłem Charge Blade z Seregiosa i uświadomiłem sobie, że Charge Blade to radość, Charge Blade to sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@pitkamaki:

Te przeznaczone dla kilku osób?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to wyznaję jedną prostą zasadę: gram sam = więcej First Aid Plusów dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam robisz questy grankowe w guild?

Pierwsze cztery tak, zrobiłem samemu. Nie były aż takie trudne w porównaniu do Brachy czy Deviljho. Pokonałem pustynnego Seltasa, spopielonego Kecha Wachę dwa razy i eventowego Lagombi. Teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@joookub: Super glupie pytanie, ale grajac na 3DSie ograniczalem sie do Zeld, Pheonixa i Pokemonow. Myślałem, że moj poziom inta i ogarniania Eng do poziomu rozumiem Pheonixa wystarczy mi. Bedzie przeszkodą w graniu w MH. I właśnie tutaj moje pytanie, jest dla mnie szansa w tym uniwersum czy nie bardzo?
  • Odpowiedz
@joookub: Wycarrował to za dużo powiedziane... Dołożyłem tylko troche dmg, żeby questy się tak długo nie ciągneły i tyle ;).
A te napisy końcowe to sciema. Bo potem w wiosce i tak jest jeszcze masa questow.
  • Odpowiedz