Wpis z mikrobloga

Szukam serialu, może mnie ktoś oświeci o jakiejś nieznanej przeze mnie perełce.

Gatunek dowolny, ale nie lubię procedurali zwłaszcza kryminalnych (np. CSI) i o lekarzach. Nie chcę też oglądać niczego co jeszcze nie jest zakończone, albo chociaż nie ma kilku sezonów do tej pory.

Obejrzane i bardzo lubiane to same popularne między innymi: Dexter, Braking Bad, Narcos, Fargo, The Knick, GoT, Spartacus, Rome, Sherlock, Suits, Lost, IT crowd, Black mirror, mr robot, WD, vikings, prison brake, BG, Kingdom, The last man on earth, daredevil, Utopia, Great Expectations, fringe, shameless, blue mountain state, SoA, True Blood, Kompania Braci, The Lottery, the 100, Intruders, Jessica Jones, Flash arrow, almost human Hannibal, Orphan black, Hemlock grove, Revolution, El barco, terra nova, zakazane imperium, skins, dynastia tudorów, the wire, star-crossed, defiance, sopranos, under the dome, californication, chłopaki z baraków, smallville, izombie, 666 Park Avenue, mentalista, filary ziemi

Jak widać sporo tego co pamiętam. Nie licząc nowości na które czekam aż więcej sezonów dojdzie to jest posucha straszna już dla mnie. Aha supernaturals nie lubię :S

#seriale #kiciochpyta
  • 11
Firefly


@Urtah: Oglądało się kiedyś na AXN :D

Community


@Cyberghoul: Wygląda ciekawie, przynajmniej zacznę oglądać na pewno.

Red Dwarf

To nie jest przypadkiem procedural bardziej jak Star Gate którego nie trawię (a BSG kocham)

Penny Dreadfull, The Expanse The Leftovers


@Cyberghoul: Czekam aż więcej sezonów wyjdzie.Np. expanse dopiero w 2017 będzie 2 sezon miał premierę.

Kingdom (o walkach MMA, bardzo fajny imo)


@CiociaKlocia: Też uważam że bardzo fajny
@shusty: Oglądaj serial Boss.Napewno się nie zawiedziesz, ja obejrzałem 2 sezony w dnia dni i później obejrzałem go po raz kolejny. Stawiam go w kategorii najlepszych seriali takich jak The Wire, The Knick etc.