Wpis z mikrobloga

Deus vult! #dziendobry

Niedziela, 14.02.2016 #mikromodlitwa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach i zaplusowania tego wpisu. Obejmie Was modlitwą kilkanaście osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Zachęcam też do dzielenia się swoim świadectwem na temat skuteczności modlitwy, w grafiku jest osobna rubryka: "Podziękowania".

Grafik:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19eiNIgkMfHcPoQXkQpcVl_PSzH1tjwl7ZB-K7soROZo/edit?usp=sharing

Intencje zbieramy zawsze dzień z wyprzedzeniem. Chyba, że się pali ( ͡º ͜ʖ͡º). Dzisiejsze będą oczywiście na poniedziałek.

Szczęść Boże!
  • 20
@Bladi89: > Uważasz, że te mirki faktycznie się za kogoś modlą ? Jestem dość sceptycznie do tego nastawiony.

Mało w Tobie wiary w ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od siebie dodam że też, choć mnie nie ma w zestawieniu, pamiętam w swojej modlitwie o mireczkach
Mało w Tobie wiary w ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od siebie dodam że też, choć mnie nie ma w zestawieniu, pamiętam w swojej modlitwie o mireczkach


@skozemblona: Ostatnimi czasy sporo przykrości sprawiają mi ludzie
Może właśnie wtedy jak ludzie zawodzą to warto pamiętać że jest Ktoś jeszcze, do Kogo możemy się zwrócić;)


@skozemblona: W trudnych chwilach ciężko znaleźć kogoś kto przytuli, wysłucha